kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 492 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
7 renderów okrętów z World of Warships: Zuikaku, Takao, Yamato...

kurkusmaximus
Napisany 18 Kwie. 2014 - 12:44
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...warships-zuikaku-takao-yamato/

Spartanish
Napisany 19 Kwie. 2014 - 01:14
#2

użytkownicy
New Mexico VI tierem? To chyba kanonierka z wojny secesyjnej będzie I. Bismarck na VIII, Essex na IX i X. Może być ciekawie.
Ciekawe również co USA będzie miało na X. Powinna być Montana choć pewnie dadzą Iowę i na IX będzie South Dakota.

SzalonyChemik
Napisany 19 Kwie. 2014 - 13:55
#3

użytkownicy
"Powinna być Montana."
Dlaczego? Przecież ani jeden okręt tej klasy nie powstał. Japonia ma Yamato na X to USA powinny mieć Iowę na X i będzie dobrze. Montana mogłaby być ewentualnie alternatywnym X tierem - w końcu projekt zakładał silniejsze uzbrojenie, ale mniejszą prędkość.

мяDаrκηеѕѕ™
Edytowany 19 Kwie. 2014 - 14:18
#4

użytkownicy
Jak u amerykanów nie zobaczę ( minimum 1-3 powinny się pojawić )... USS „Iowa” (BB-61),USS „New Jersey” (BB-62), USS „Missouri” (BB-63)mój ulubiony , USS „Wisconsin” (BB-64) np... Bo o Ruskie Mega Prototypy to się nie martwię... to se mogą potem tą propagandową wywłokę wsadzić w ...e .

oRkA
Napisany 19 Kwie. 2014 - 14:19
#5

użytkownicy
To jakie będą rodzaje statków?
Lotniskowiec - robi za artylerie
torpedowiec - robi za TD
krążownik - lekki statek
niszczyciel - średni statek
pancernik - ciężki statek

Ciekawe co będzie na I tierze, chyba pancerne fregaty, albo monitory z wojny secesyjnej :P

@Spartanish - akurat WG ma gdzieś rok powstania pojazdu. Przecież w WOT ELC AMX, czołg na V tierze powstały po 1955 jest poziom niżej niż TOG II powstały w 1941.

Spartanish
Edytowany 19 Kwie. 2014 - 14:58
#6

użytkownicy
@SzalonyChemik
Bo to najsilniejsza jednostka jaką by posiadała US Navy? W odróżnieniu od ponad połowy pojazdów w WOT, ten pancernik nie powstał, nie dlatego że w praktyce był by 'nie efektywny' (lub nie nadający się do walki jak np. IS-7) tylko dlatego że Amerykanie już mieli tyle okrętów tego typu że budowa kolejnych nie miała sensu. Inny fakt że dla balansu musieli by dać buffa Yamato.

@мяDаrκηеѕѕ
Wiesz że wymieniłeś właściwie 4 razy ten sam typ?

@oRkA
Rok rokiem, ja się spodziewałem powtórki z samolotów i czołgów, czyli jednostki z lat 20-50. Tutaj wszystko wskazuje na to że na początkowych tierach będziemy mogli rozegrać bitwę Jutlandzką i Cuszimą. Tier I to pewnie będą pierwsze drednoty lub nawet przeddrednoty.

мяDаrκηеѕѕ™
Edytowany 19 Kwie. 2014 - 16:53
#7

użytkownicy
@Spartanish
"Wiesz że wymieniłeś właściwie 4 razy ten sam typ?"

Dokładnie masz racje... wszystkie przez zemnie wymienione to Pancerniki typu "Iowa" dlatego też zaznaczyłem że chciał bym żeby jakikolwiek z nich się pojawił ( albo kilka więcej, ale to mogą być tylko marzenia )... odstępując od roku produkcji i zwodowania to USS „Iowa” powinna być na pewno ...
I zastanawia mnie jeszcze jedno, jak do jasnej oni wyobrażają sobie linię Radzieckich "jakichkolwiek" okrętów ... Pancerniki Sowietskij Sojuz x4 "Biełorusija"," Rossija " i chyba "Ukraina" nie pamiętam... które nigdy nie powstały... Ich chluba XD Potiomkin wodowany w 1900r i reszta Złomu zwodowanego w przedziale 1900r - 1915r. "Pariżskaja Kommuna" wodowanie 1911r. chyba jedyny który jako tako się prezentował w I a potem już przestarzały w II wojnie,krążownik "Aurora", "Frunze"np. na pokładzie którego wybuchł pożar... do końca jego "kariery" nie został wyremontowany.
Z "nowszych" krążownik "Czerwona Ukraina" zwodowany 1915 koniec roku.
A ich najlepszy okręt to ciężki krążownik "Tallin" 1939r. tu nawet szkoda się rozpisywać hehe...
To reszta ich "Floty" to jakiś żart ... coś czuję że tutaj WG poleci z liczbą "Prototypowych" absurdów i pobije wszystko co pokazali do tej pory w WoT i nie tylko.

SOJUZ
Napisany 19 Kwie. 2014 - 17:47
#8

użytkownicy
@ Spartanish

YAMATO miał mniej dział, ale były one większego kalibru to samo tyczy się opancerzenia

@ мяDаrκηеѕѕ™

Rosjanie to nawet nie mieli tylu projektów na papierze aby zrobić całe drzewko, mieli jeden czy dwa projekty pancerników przed wojną, po wojnie może dwa. W tej grze to wg puści wodze fantazji i zrobi jakieś kosmiczne statki własnego pomysłu, innego wyjścia nie widzę

@ oRkA

krążownik jest cięższy od niszczyciela i wolniejszy

kurkusmaximus
Edytowany 19 Kwie. 2014 - 19:22
#9

administracja
Mam screeny 18 statków i jest tam też Essex czy Independence :)
Opublikuję wkrótce.

-------------
Kopalnia zdjęć okrętów: Mój link

world of tanks

мяDаrκηеѕѕ™
Napisany 21 Kwie. 2014 - 00:25
#10

administracja
Fantastyczna Rzecz! @kurkusmaximus
Nie Wiem Czy to "Ukryta" pasja czy też wymuszona sytucja.
Studiowałem to jakiś czas temu :)
Ogólnie jest tego "Multum" do "Ogarnięcia"

arczi85
Napisany 21 Kwie. 2014 - 12:09
#11

użytkownicy
Zastanawia mnie kwestia niemieckich okrętów... ciekaw jestem co tu wymyślą? za dużo typów okrętów to niemcy chyba nie mieli? średnio się orientuje w temacie floty morskiej, bardziej czołgi i lotnictwo :P

Wcale bym się nie zdziwił gdyby X tierem u niemców był H44 który nigdy nie powstał. Z tego co czytałem to wynika że z klasy H zaczęto jedynie budowę dwóch H39 jednak nigdy nie ukonczono ich.

wieslaw_
Napisany 22 Kwie. 2014 - 12:56
#12

użytkownicy
Panowie i panie...

Walczę z tym jak z przysłowiowym "PRZYSZŁEM" :)
Wojenne to są OKRĘTY, nigdy statki. Statki możecie mieć transportowe, wycieczkowe itp. Generalnie jednostki cywilne. WOJENNE TO OKRĘTY!!!

мяDаrκηеѕѕ™
Napisany 25 Kwie. 2014 - 03:00
#13

użytkownicy
Ohhh my Good "Statki" ... jak dobrze że nie użyłem tego słowa ... ale przy Rosyjskiej flocie tamtych lat... To "Statki" nie "Pontony" są jak najbardziej adekwatne do sytuacji... żenada!

Donvito
Edytowany 25 Kwie. 2014 - 08:22
#14

użytkownicy
@wieslaw_ ...

Troszkę nie masz racji z tymi statkami, ponieważ statek to pojęcie określające szerszą grupę wszystkich urządzeń transportowych, wyłączając te które poruszają się po ziemi.
Okręt jest również statkiem tyle że wodnym (nawodnym).
Zazwyczaj jednostki uzbrojone nazywa się okrętami lecz jest to nazwa potoczna i osobiście nie widzę żadnego błędu w nazewnictwie jednostek uzbrojonych - statkami.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.