kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1124 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
ASAP - Nowy tryb w World of Tanks

kurkusmaximus
Napisany 31 Ma. 2014 - 21:16
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...ap-nowy-tryb-w-world-of-tanks/

MIchal_PL96
Napisany 31 Ma. 2014 - 21:30
#2

użytkownicy
world of tanks

Berni90PL
Napisany 31 Ma. 2014 - 21:48
#3

użytkownicy
No co Wy przecież jutro 1 kwietnia:D. Rok temu dostaliśmy szczura a jutro dostaniemy Karla. He he he

vajper13
Napisany 31 Ma. 2014 - 22:13
#4

użytkownicy
Najlepsze "Z pomocą historyków i projektantów stworzyliśmy niezwykle wierny i szczegółowy model HD tego pojazdu , żaden pojazd w grze nie jest tak dobrze odwzorowany jak Karl" :D

col_Kurtz
Napisany 31 Ma. 2014 - 23:23
#5

użytkownicy
Heh... Specyficzne. W tym ichnim poczuciu humoru wyczuwam mimo wszystko cynizm i nabijanie się raczej z graczy, a nie WG z samego siebie. Jakoś tak dziwnie to brzmi: w końcu osiągnęliśmy balans, nikt nie będzie silniejszy etc. Mam to rozumieć: chcesz taką grę? Na marginesie, grałem kiedyś na TV w coś bardzo podobnego, dwa pady, jakaś dziwna stacja i dwóch graczy. Zabawa była przednia ;) Niestety nie pamiętam co to było, ale mury były do zniszczenia na pewno;) WG nadal tego nie ma:D

Lincz
Napisany 01 Kwie. 2014 - 03:04
#6

użytkownicy
szkoda ze nie ma takich gier na tel ;/

@up
to byly "tank 1990" na pegasusa

Pioyer
Edytowany 01 Kwie. 2014 - 07:23
#7

użytkownicy
HAHAH

world of tanks

beka !

world of tanks

s0ze
Napisany 01 Kwie. 2014 - 17:38
#8

użytkownicy
Jesli jutro odbiorą mi karla, zbuduje wlasnego z gipsu i rozdupce ich londynska siedzibe

Lincz
Napisany 02 Kwie. 2014 - 23:05
#9

użytkownicy
yay, myslalem ze to fake a oni naprawde sie postarali i go dodali ;>

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.