kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 491 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
World of Warships: Modele okrętów USA i Japoni

kurkusmaximus
Napisany 24 Ma. 2014 - 18:07
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...s-modele-okretow-usa-i-japoni/

MIchal_PL96
Napisany 24 Ma. 2014 - 20:36
#2

użytkownicy
Jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o okręty wojenne, nigdy mnie nie ciekawiły, ale jak wyjdzie ta giera to fajnie będzie poznać ich historię. Naprawdę ciekawe jak gameplay będzie zrealizowany. Zastanawia mnie też jaki mechanizm musiało wprowadzić WG, aby nikt z alfa-testerów nie wrzucił screenów albo filmiku na YT.

minimasakra
Napisany 24 Ma. 2014 - 21:26
#3

użytkownicy
ciekawi mnie która z firm ( WG czy Gj) zasiądzie na laurach w konkurencji bitew morskich. Tutaj może dużo znaczyć czy Gj zdecyduje się na okręty podwodne czy nie. Bardzo chciałbym zbombardować bombami głębinowymi okręt podwodny.

Ale fakt to fakt - czasami kto pierwszy ten lepszy ;)

SMOSAR
Napisany 24 Ma. 2014 - 23:10
#4

użytkownicy
Nie mogę się doczekać, odrazu idę po Yamato i jego "działka" 460mm ;p

oRkA
Napisany 25 Ma. 2014 - 18:34
#5

użytkownicy
GJ już teraz decyduje się na więcej pojazdów zarówno w czołgach (pojazdy P-lot oraz transportery opancerzone) jak i w samolotach (wszelkie rodzaje bombowców). , nie zdziwiłbym się gdyby i w statkach pokazaliby więcej niż WG.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.