kliknij aby powiększyć
2560x1440 : 4116 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
Galeria obrazków dla tych którzy nie dołączyli do testów World of Tanks 0.9.0 - Część druga

kurkusmaximus
Napisany 23 Ma. 2014 - 14:50
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...orld-of-tanks-090-czesc-druga/

MIchal_PL96
Edytowany 23 Ma. 2014 - 17:26
#2

użytkownicy
Się trochę zdjęcia potasowały, T18 nie dostał HD ale ma fajny kolorek jak większość amerykańców teraz. Macie różne konfiguracje wszystkich czołgów, a niezależne zawieszenie jeszcze nie działa.

https://www.youtube.com/watch?v=aMuHu8sAV3o
To tak jakbyście chcieli się dowiedzieć jak Gajin graczy swoich traktuje. Jak dla mnie nie ma ŻADNEJ różnicy w porównaniu do WG. Olewają nas. Wszyscy. Bez wyjątku.

https://www.dropbox.com/sh/3v3u8ayt6me0wqj/r2WtkvXMmU
Pierwsza spotkana przeze mnie oderwana wieża w walce ;) Sorki, ale nie miałem jak się zatrzymać także screeny robione na szybko w biegu.

Exedy
Napisany 24 Ma. 2014 - 11:09
#3

użytkownicy
A ja mam problem tego typu, że nawet przy ruszeniu kamerą w garażu ekran robi się biały z nie wielkimi przebiciami normalnego obrazu. Po prostu w miejscu jest normalnie, a podczas ruchu ekran robi sie biały.


MIchal_PL96
Napisany 24 Ma. 2014 - 12:08
#4

użytkownicy
Masz jakieś mody? Podaj konfig kompa.

cdrw
Napisany 24 Ma. 2014 - 18:21
#5

użytkownicy
Zastanawia mnie do czego w rzeczywistości częściej dochodziło przy uszkodzeniach amunicji: do wysadzenia wieży czołgu czy do "gotowania się".

MIchal_PL96
Napisany 24 Ma. 2014 - 20:32
#6

użytkownicy
Wydaje mi się, że zależało to od typu amunicji i części magazynu w jaką czołg został trafiony.
główne niebezpieczeństwo, według Storm’a, pochodzi od głowic pocisków odłamkowo-burzących, natomiast efekt „gotowania” jest spowodowany najczęściej przez ładunek miotający

minimasakra
Napisany 24 Ma. 2014 - 21:19
#7

użytkownicy
jak dla mnie te modele nadal nie są idealne. Jestem ciekawy jak wypadną kolejne modele HD i czy rzeczywiście będą tak rewelacyjne.

Wieża rzadko odpadała częściej raczej została rozerwana. mam nadzieje że w przyszłości Wg poprawi wydajność (wspomaganie dla wielu rdzeni) i doda elementy rozpadania się czołgu (np. pocisk odłamkowo- burzący będzie mógł wgnieść pancerz.

SzalonyChemik
Napisany 25 Ma. 2014 - 12:29
#8

użytkownicy
Co do Hallacka - nie wiem, może przesadzam, może uznacie mnie za fanboja czy debila, ale uważam, że w pewnym stopniu zasłużył sobie na tego bana. Najpierw de iure zgodził się na wytyczne Gaijinu odnośnie filmów z beta testów, przy czym de facto wciąż wytykał problemy i krytykował używając aż nazbyt łatwego do przejrzenia sarkazmu i ironii. Przy takim podejściu, ban to w zasadzie była kwestia czasu.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.