kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 581 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
Nowe czołgi w War Thunder

kurkusmaximus
Napisany 04 Luty 2014 - 17:37
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-1496--nowe-czolgi-w-war-thunder/

alojz
Napisany 04 Luty 2014 - 18:18
#2

użytkownicy
ZIS 30 prawdopodobnie też będzie w WoT jako 3t premium

Arktez
Napisany 04 Luty 2014 - 22:24
#3

użytkownicy
Wiadomo kiedy wprowadzą Ground Forces do WT?

cabal512
Napisany 05 Luty 2014 - 01:24
#4

użytkownicy
@Arktez: Gdzieś pojawiła się informacja o otwartej becie w okolicach maja. Sam chciałbym WT:GF wypróbować, zarówno od strony grywalnej jak i sprzętowej.

Arktez
Napisany 05 Luty 2014 - 16:02
#5

użytkownicy
Dopiero w maju? Ja myślałem że już w lutym lub w marcu będzie można grać :D

Norbertpl
Napisany 05 Luty 2014 - 21:11
#6

użytkownicy
Heheh fajne to T-28 w WoT ciekawe jak w WT ale myśle że też będzie nieźle grywalne. Jestem także za łowcą czołgów Stug III.

SOJUZ
Napisany 05 Luty 2014 - 22:01
#7

użytkownicy
@ Norbertpl

a od kiedy stug był łowcą czołgów ?

Wilk Fenris
Napisany 06 Luty 2014 - 14:07
#8

użytkownicy
Od wersji F i wprowadzenia na uzbrojenie długolufowej armaty przeciwpancernej kaliber 75mm ;)

minimasakra
Edytowany 06 Luty 2014 - 16:14
#9

użytkownicy
Otwarta beta wejdzie w nieokreślonym czasie. Mam tą grę gdyż wypełniałem zadania i patrząc na bugi wiem że raczej do lata nie wyjdzie :(

dodali też
pz 2f
pz z krótką 50mm i 37mm
pz 4a
Bt 7

Jeśli ktoś grał w WT - t60 ma taką szybkostrzelność co SZWak, 56 ammo w magazynku i 11 magazynków :D
bardzo wkurza to że czołgi łatwo przewrócić przy dużej prędkości ostro skręcając ale to raczej realna rzecz zwłaszcza w czołgach wyższych niż szerszych (bt 7) :p


1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.