kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 896 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1
World of Tanks 8.10 - reset ustawień graficznych

kurkusmaximus
Napisany 21 Gru. 2013 - 20:26
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...10-reset-ustawien-graficznych/

alojz
Napisany 21 Gru. 2013 - 22:11
#2

użytkownicy
Autodetekcja ustawień w grach nigdy nie działa, ale swoje 3 grosze muszą wcisnąć

MIchal_PL96
Napisany 21 Gru. 2013 - 22:58
#3

użytkownicy
No czasem działa, jak masz topowy model :P
Gry robią autodetekcję na podstawie ramu własnego GPU a nie na podstawie możliwości i to przez to dzieje się jak się dzieje.

Vulpix
Napisany 22 Gru. 2013 - 10:37
#4

użytkownicy
Czy te wszystkie efekty które wejdą w patchu 8.10. mogą wyeliminować graczy którzy mają słabe kompy czy bd to można wyłączyć ? Mój komputer jest bardzo słaby i boję się że 8.9 to będzie mój ostatni update :/

MIchal_PL96
Napisany 22 Gru. 2013 - 11:45
#5

użytkownicy
Nie, spokojnie będzie można je wyłączyć ;)
Wszystkie efekty które wchodzą działają tylko na prawie topowych ustawieniach (takie 90% włączonego wszystkiego) także się nie martw.

JudasHonor
Napisany 22 Gru. 2013 - 12:02
#6

użytkownicy
Dodatkowo można użyć "WOT Tweaker" by jeszcze parę FPS-ów wyciągnąć. A jak to mało to można ściągnąć teksturki skompresowane na 25%. Spore znaczenie mają także ustawienia w panelu NVidii i ATI.

Zwykle większym problemem jest procek niż grafa. To, że gra przycina to nie zawsze oznacza winę grafiki.

Pioyer
Napisany 22 Gru. 2013 - 14:20
#7

użytkownicy
@JudasHonor tylko ze w tym przypadku grafa ma najwieksze znaczenie WoT ledwo co wykorzystuje procki glupiego Athlon II X3 450 nie potrafi wpelni wykorzystac

oRkA
Napisany 22 Gru. 2013 - 14:56
#8

użytkownicy
Tego się obawiałem -.-
Co za dranie.

Vulpix
Napisany 22 Gru. 2013 - 18:26
#9

użytkownicy
Może wy wiecie jak mi pomóc ? Z moim WOT-em jest tak że jak go włączam to pasek ładuje się i tuż na samym końcu wywala mnie na pulpit i gra się wyłącza ...

aryanek
Napisany 22 Gru. 2013 - 19:01
#10

użytkownicy
up
to któryś mod powoduje

MIchal_PL96
Napisany 23 Gru. 2013 - 17:26
#11

użytkownicy
@Vulpix, aryanek ma rację, z tego co pamiętam to chyba plik avatar_input_handler (lub jakoś podobnie) chociaż w 100% pewny nie jestem. Musisz odinstalować wszystkie mody, kupić sobie jakiś I tier i po kolei testować, który mod to powoduje, albo poczekać aż wszystkie zostaną uaktualnione do 8.10 i wtedy je wgrać :)

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.