kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 281 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
123następna
Jak trollować w World Of Tanks?

kurkusmaximus
Napisany 15 Wrze. 2013 - 09:43
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...ak-trollowac-w-world-of-tanks/

barto1997
Napisany 15 Wrze. 2013 - 10:01
#2

użytkownicy
http://www.youtube.com/watch?v=gE1RqVdL7Wg


Też całkiem fajny numer do trollowania arty ;)

Assire
Napisany 15 Wrze. 2013 - 17:02
#3

użytkownicy
Jakim idiotą trzeba być, żeby zrobić coś takiego jak koleś na drugim filmiku... danio5542 - nowa definicja bycia debilem.

domcik2011
Napisany 15 Wrze. 2013 - 17:04
#4

użytkownicy
Przez takich kolesi jak na drugim filmiku przegrywa się bitwy

Berni90PL
Napisany 15 Wrze. 2013 - 17:59
#5

użytkownicy
ba więcej - traci się włosy XD

MIchal_PL96
Napisany 15 Wrze. 2013 - 19:54
#6

użytkownicy
dlaczego tylko w polsce zyja takie debile? gdzie selekcja naturalna sie pytam?!

danio5542
Napisany 15 Wrze. 2013 - 21:42
#7

użytkownicy
Siemka PL

barto1997
Napisany 15 Wrze. 2013 - 21:53
#8

użytkownicy
Siemka player lol :P

danio5542
Napisany 15 Wrze. 2013 - 23:12
#9

użytkownicy
@Assire,domcik2011,MIchal_PL96 nie za bardzo się przejmujecie grami?
"gdzie selekcja naturalna" dokładnie.Jeszcze nie widziałem żeby ktoś tak o gre spinał,
" Jakim idiotą trzeba być, żeby zrobić coś takiego jak koleś na drugim filmiku... danio5542 - nowa definicja bycia debilem." hah tak to sobie do matki możesz mówić :),

"Przez takich kolesi jak na drugim filmiku przegrywa się bitwy "
Trudno.To TYLKO gra,każdy ma prawo robić co chce,chyba ,że o czymś nie wiem ...

WGA Kythiv PL
Napisany 16 Wrze. 2013 - 02:18
#10

użytkownicy
Koledzy, trochę luzu.
Sam gram od czasu do czasu artą i po numerze z drugiego filmiku bym się zdenerwował, ale jednocześnie bym uronił uśmiech lub dwa. Niezła inwencja, tylko nie za często proszę, arta to jednak cenny zasób :)

Polski Ambasador Wargaming - Kythiv

general444
Napisany 16 Wrze. 2013 - 10:55
#11

użytkownicy
Sory ale tylko debil broni debili. Danio mowisz ze to tylko gra, ale wiele osob sie chodz troche w nia angazuje i chce czerpac z gry przyjemnosc a nie dostawac nerwicy. Bronisz ludzi ktorzy psuja innym zabawe bo pewnie sam nie umiesz sie w to bawic. Mnie juz wkurwia jak zagraniczni gracze obrazaja co chwile polakow w WoT bo ci wszystkim robia na zlosc dla glupiej zabawy.
Ubolewam nad tym ze tacy ludzie rodza sie akurat w polsce

Troche szacunku dla innych,
pozdrawiam prawdziwych graczy - general444

Walter_NovotnyPL
Napisany 16 Wrze. 2013 - 12:59
#12

użytkownicy
Muszę się w 100% zgodzić z generałem. W grach multiplayerowych należy jednak zachowywać się normalnie. Jak ktoś psuje innemu zabawę i mówi, że tak lubi, bo gra 4fun to jest skończonym idiotą i nie powinien mieć dostępu do internetu. Takim powinno się wysyłać bilet na eutanazję.

danio5542
Napisany 16 Wrze. 2013 - 14:59
#13

użytkownicy
@general444 "Mnie juz wkurwia jak zagraniczni gracze obrazaja co chwile polakow w WoT " "Troche szacunku dla innych" zaprzeczasz sam sobie ;]

@Walter_NovotnyPL kolejny spinacz... nie gram 4fun tylko robię jak najbardziej nazłość anglikom itp... w tej bitwie na początku gość w arty napisał : "lol polish noobs 100% lose" no i co ? nie pomylił się chłopak ;]

MIchal_PL96
Napisany 16 Wrze. 2013 - 15:00
#14

użytkownicy
danio(prawie jak serek), podaje haslo: jestes debilem, pozdrawiam

danio5542
Napisany 16 Wrze. 2013 - 15:03
#15

użytkownicy
Ehh.. dlaczego nikt nie może podejść do tego filmiku z dystansem?
Przecież to,że raz chciałem zrobić na złość zagranicznym "pro playerą" chyba nie powinno sprawiać aż takiego bólu dupy...
Jeżeli wszyscy twierdzą ,że Polacy nie potrafią grać to co ja się będę kłócił?

123następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.