kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 2041 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
12następna
Amerykańskie TD w World of Tanks – pierwszy raport z frontu

kurkusmaximus
Napisany 17 Czer. 2011 - 11:39
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...anks_pierwszy_raport_z_frontu/

Taszi
Napisany 17 Czer. 2011 - 12:13
#2

użytkownicy
Może dałoby radę powklejać screeny specyfikacji tych TD wraz z możliwością rozbudowania? I czy możemy liczyć na podobną zapowiedź średnich nowych (a raczej jednego starego i jednego nowego) tu również apelowałbym o screeny specyfikacji i upgrade'ów :)

Redmeer
Napisany 17 Czer. 2011 - 13:24
#3

użytkownicy
Zamierzam gdzieś wrzucić statystyki tychże czołgów. Dziś opiszę wyższe tierowo TD i być może nowego Pershinga i Pattona. Zobaczymy.

WiewiorNH
Napisany 17 Czer. 2011 - 13:45
#4

użytkownicy
Ten M36 Slugger nie jest taki słaby. Grając T32 z najlepszym działem trochę lekceważąco celując w jego przedni pancerz zaliczałem rykoszet.

Redmeer
Napisany 17 Czer. 2011 - 13:51
#5

użytkownicy
Jedna jaskółka wiosny nie czyni, niestety. Slugger w pojedynku bezpośrednim ma problem z KW 107mm, a KW-3 go łyka bez drgnięcia powieką.

111takow
Napisany 18 Czer. 2011 - 06:32
#6

użytkownicy
Chciałbym poznać różnice między Pershingiem i Pattonem...

Czy będzie (i o ile lepszy) stosunek mocy do masy... Oraz czy działo Pattona będzie bardziej celne niż to w Pershingu.

3452679gd6
Napisany 18 Czer. 2011 - 11:55
#7

użytkownicy
Autorze, że jaki pojedynek bezpośredni? Co to za argument? To jest TD czy jakaś linia czołgów ciężkich?

ŻADEN td istniejący w grze nie ma lub ma śladowe szanse w bliskiej solówce z czołgiem ciężkim tego samego tieru, z wyjątkiem dla 8 i 9 tieru niemieckich TD i 9 ruskich, czyli Ferdiego, Jtigera i 704-ki. Stug, czy Su-85 również nie mają szans w walce na noże z KV, a są to najlepsze pojazdy swoich tierów i wyśmienite tdki.

Tank Destroyery mają swoją rolę i pchanie się nimi na pierwszą linię, by pojedynkować się z ciężkimi za rozsądne nie jest. Nie wiem, autorze, jaki miałeś doświadczenie z tdkami w becie, ale - o ile to jest ten Redmeer - teraz w tdkach zatrzymałeś się na paru walkach Marderem. Jeżeli grałeś hamerykańskimi td jak swoim Isem 3 czy M6A2E1, czyli czołgami stworzonymi do brawlu, nic dziwnego, że wrażeń za dobrych nie masz.

Co do samego drzewka - usa tdki wyglądają mi na naprawdę solidne zabawki. Niezwykle mobilne, pancerz jak na tdki zaskakujący mocny lepszy niż u niemieckich i rosyjskich konkurentów, choć jak wiadomo, rewelacji tu nie będzie (dla kogoś przyzwyczajonego do ruskich kartonowych tdków zawodu nie będzie) a działa będą znakomite. Duże obrażenia (poza Wolverinem, który będzie miał pistolet na wodę w porównaniu z Su-85) z niesamowitą celnością. Celownik błyskawicznie się skupia, od razu po zatrzymaniu można strzelać.

O ile nie naszpikują frontu T-28 i T95 dziwnymi weakspotami, te też będą więcej niż znośne. Ponoć nawet przeciw artylerii się nieźle spisuje ich pancerz - z przodu dachu jest na tyle gruby, że kupe dmg pochłania, zanim wejdzie w HP. Dopiero celując w pokrywę silnika czy bok wchodzą większe obrażenia.

Źle chyba nie będzie.





khorn
Napisany 18 Czer. 2011 - 12:58
#8

użytkownicy
Czegoś chyba nie zrozumiałeś w tym artykule. Skoro mamy TDki uzbrojone w haubice o żałosnej celności a zadające poważne obrażenia nie można kampić w krzakach i strzelać z 2 końca mapy do czołgów wroga. Myśle że styl gry będzie mocno specyficzny nimi.

Silu
Napisany 18 Czer. 2011 - 13:16
#9

użytkownicy
@khorn, huh? Skąd te informacje? Polecam:

http://translate.google.com/tr...%25D0%25B0%25D1%2583%2F&anno=2

(link taki brzydki, bo z translatora)

Jak widać, haubice mają jedynie 3 niskolewelowe tdki i to jako armatę dodatkową, obok bardzo celnych snajperskich działek z wysoką przebijalnością.


kurkusmaximus
Napisany 18 Czer. 2011 - 16:33
#10

administracja
Ups, jakieś chochliki w kodzie buszują, zaraz poprawię

1 błąd z "edycją i linkiem" zlokalizowany... i usunięty :)

Silu
Napisany 18 Czer. 2011 - 13:45
#11

użytkownicy
Ten powinien działać, znalazłem stronę bez translatora.

http://forum.worldoftanks.ru/i...0%BF%D1%82-%D1%81%D0%B0%D1%83/

khorn
Napisany 18 Czer. 2011 - 15:19
#12

użytkownicy
Czy ja dobrze widze 305 mm przedniego pancerza w T95 oraz top działo przebijające wszystko inne na mapie zadające 750 obrażeń. Dodajmy do tego bardzo płaską sylwetke i wychodzi według stat najlepszy TD w grze.

Ten TD śmieje się ze wszystkich HT oraz innych TD w grze

Taszi
Napisany 18 Czer. 2011 - 16:44
#13

użytkownicy
No tak, bo najlepszym sposobem na TD jest wjeżdżanie mu pod lufę i walenie w przedni pancerz...
T95 będzie idealnym snajperem, ale w pojedynku 1/1 będzie praktycznie bezbronny. Ponadto odkryty będzie najprostszym celem dla artylerii. A jakiekolwiek wjeżdżanie na wzgórza itp. możliwe będzie przy jednoczesnym zaparzeniu wody na herbatę :P

Silu
Napisany 18 Czer. 2011 - 17:24
#14

użytkownicy
@Taszi

Zapewniam Cię, że nie da się być zawsze z boku czy z tyłu tdka ;) Szczególnie ukrytego w krzakach.

Co do bezbronności, http://www.youtube.com/watch?v=2stXbeHyeBI

T95 na oko ma trawers zbliżony do Jtigera, czyli nie jest to Porsche, ale tragedii też nie ma.

Boję się raczej o co innego. O to, że podziurawią go weakspotami jak JagdTigera przed patchem i okaże się, że 300mm to jest tylko na papierze.

Taszi
Napisany 18 Czer. 2011 - 17:36
#15

użytkownicy
@Silu

Doskonale o tym wiem, ale takiego Jagdtigera też od przodu praktycznie nie przebijesz więc szukanie tutaj jakiejś sporej przewagi T95 jest wg mnie błędem. A filmik kręcono na mapie Himmelsdorf gdzie jak można się domyślać będzie królował, chciałbym natomiast zobaczyć filmiki z gameplayów na mapach odkrytych...

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.