kliknij aby powiększyć
1600x982 : 199 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
12następna
Czy Chinole wyprą Ruskich?

Berni90PL
Napisany 26 List. 2012 - 10:38
#1

użytkownicy
Jak myślicie czy Chińczyki wyprą swoich komunistycznych sąsiadów i to on będą dominować na polu bitwy?

mateuszmate7
Napisany 26 List. 2012 - 15:01
#2

użytkownicy
Jak dla mnie to Ruskie i Hińskie czołgi 10 tieru są podobne ale lepiej mi się gra Ruskimi (Grałem na teście wszystkimi nowymi 10)

Walter_NovotnyPL
Edytowany 26 List. 2012 - 15:16
#3

użytkownicy
Nie zauważyłem aby ruskie czołgi dominowały. Najwięcej jest zwykle niemieckich dalej amerykańskich i ruskich i na końcu francuzy a brytyjskie sporadycznie.
Zwłaszcza że teraz E100 nie jest już tak słaby więc ludzie do niego idą i pełno graczy ma T34.

Vampir9610
Napisany 26 List. 2012 - 16:58
#4

użytkownicy
chińskie to praktycznie przerobione ruskie a med X to typek 59 ze 122mm działem natomiast X ht to lekko poprawiony is-8

Vampir750
Napisany 26 List. 2012 - 17:56
#5

użytkownicy
Na początku na pewno będą dominować rosyjskie maszyny, bo ludzie umieją nimi dobrze grać, ale z czasem chinole będą im dorównywać, bo w końcu to jest rosyjskie Made In China ;)

Fiks11
Napisany 26 List. 2012 - 19:04
#6

użytkownicy
Chińskie czołgi będą miały ogromny potęcjał. Już można zauważyć to, że mają dobrą penetrację i duże obrażenia. Zanim wejdzie aktualizacja 8.3, w której zapewne chińskie czołgi dostaną nerfa, w dobrych rękach będą potężnym przeciwnikiem.

Berni90PL
Napisany 26 List. 2012 - 21:20
#7

użytkownicy
@Walter_NovotnyPL
Is7 nadal pozostaje dominatorem przez tej jego rykoszetny i zbugowany dzióbek. Ale zgadzam się z tym co powiedziałeś że Niemców jest więcej jednak na 2-gim miejscu postawiłbym ruskich a nie amerykanów.

Ale moje pytanie wiąże się bardziej z tezą: "Czy chińskie podróbki są lepsze od orginałów."
Mają słabszy pancerz takie same działa jednak są rykoszetne, zwrotne i szybkie.

Walter_NovotnyPL
Napisany 26 List. 2012 - 22:55
#8

użytkownicy
Ludzie kierują się nie tylko jakością bojową pojazdów ale też własnymi przekonaniami, o czym świadczy duża ilość ludzi którzy nigdy żadnym niemieckim czołgiem nie grali.

Berni90PL
Napisany 26 List. 2012 - 23:01
#9

użytkownicy
Powiem Ci tak, ja nigdy ruskich nie uważałem za najlepszych. Niekiedy ich dział na VI (KW-1s) czy VII (ISU-152) trochę denerwują bo wychodzą ponad stawkę ale to jeszcze przejdzie, Może głupio zabrzmi ale poszedłem w amerykanów tylko dlatego bo spodobał mi się T1HT i nie żałuje bardzo dobrze mi się nimi gra. W Niemcach za to lubię celność jest piękna poza tym gra mi się nimi lepiej o ruskich.

TsunamiFM
Napisany 21 Gru. 2012 - 08:51
#10

użytkownicy
Ja kilka chwil polatałem WZ-111 5A (heavy X) i - o ile nie osłabią w stosunku do tego co było na teście przez kilka chwil - będzie niezła alternatywa dla IS-7. Trochę mniejsza penetracja działa, ale jeśli chodzi o prędkość to nie do pobicia. Pancerz z przodu też kilka strzałów przyjmie, więc można powalczyć :).

WotXtier
Napisany 08 Sty. 2013 - 21:23
#11

użytkownicy
Pograłem chińskim T-59(WZ 120) i 121 i maja lepsze działa.A dla mnie to podstawa w medach.Pierdyknąć dobry DMG i uciekać.Chińskie medy to sa kosy na dziś.Odrazu się przesiadam ru-med na chińskie.

sylwester11PL
Napisany 13 Sty. 2013 - 17:42
#12

redaktorzy
Osobiście uważam, że drzewko chińskie będzie kolejnym dla "idiotów". Nie chcę nikogo obrazić, ale patrząc na wszystkie tiery X to kto dominuje jak nie IS4, IS7 no i później amerykańskie ;> Skoro są tak powiązane z radzieckimi, to chińskie będą miały DMG, dziwny pancerz i mobilność.
Nie grałem nimi na teście ale widząc co piszecie to tak będzie.

Tak, jestem kierowcą niemieckich HT i patrzę z perspektywy E100 oraz niemieckich dział, mobilności i opancerzenia ;)

Scytian
Napisany 13 Sty. 2013 - 18:48
#13

użytkownicy
@up
Ja z perspektywy radzieckiego czołgisty mam całkiem na odwrót, to w mojego IS-4 wszystko wchodzi a od Niemców wszystko się odbija xD
I chińskie czołgi nie mają magicznego pancerza komunistycznego. W nie wchodzi dużo więcej niż w ruskich bo mają osłabiony pancerz, ale za to są mobilniejsze.

Walter_NovotnyPL
Napisany 13 Sty. 2013 - 19:00
#14

użytkownicy
w IS-4 wchodzi? On ma takie dziwne pole siłowe, że dostając z JagdPz E-100 w zad ze 150m wyszedł bez szwanku. @Scytian może tobie jakiegoś tekturowego ISa i gumowe kule sprzedali? Powiedź proszę w co jemu celować.

Scytian
Napisany 13 Sty. 2013 - 21:18
#15

użytkownicy
Nie wiem, we mnie po prostu wszędzie wchodzi(może to złote pestki?)

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.