kliknij aby powiększyć
1152x720 : 262 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
BRYTYJSKIE niszczarki

Czołgista111
Napisany 24 Sie. 2013 - 16:21
#1

Witam chciałbym się dowiedzieć o niszczycielach domyślnie AT7 AT15 TORTOISE FV215B (183) ponieważ AT8 grało mi się źle i chce wiedzieć czy będzie lepiej czy gorzej.

xkghj
Napisany 25 Sie. 2013 - 19:37
#2

użytkownicy
AT7 lepiej opancerzona wersja AT8 z lepszym działem. AT15 bardzo fajne działo ale ma dużo weakspotów jednak kiedy używasz go na dystansie jest niepokonany. Tortoise to to samo trochę lepiej opancerzone z lepszym działem a FV to prawdziwa niszczarka lecz ma długi czas ładowania oraz łyka wszystkie pestki. Sam ich nie posiadam grałem trochę (dużo) nimi u kolegi wydaje mi się ,że linia jest fajna aczkolwiek nie jest taka łatwa. Sam dopiero zaczynam z At8

dex1
Napisany 25 Sie. 2013 - 22:20
#3

użytkownicy
Brytyjskie TD to bardzo dobra linia TD, w wielu miejscach OP. Tak naprawdę od AT2 do Tortoise'a to ten sam kadłub + inne (coraz lepsze) działo. Sposób gry tymi TD różni się od innych niszczycieli, mniej kampimy, często prowadzimy natarcie na pierwszej linii. Używamy pancerza i świetnych spamujących działek. 1vs1 żaden HT tego samego tieru nie ma z nami szans. Warto je opanować, bo dają mega fun i są fajną odskocznią od typowych kampiących TD.

seboran
Napisany 25 Sie. 2013 - 23:57
#4

użytkownicy
To już zależy od gracza ;)
Według mnie brytole zyskują swoją moc na dużym dystansie kampiąc właśnie,a mówi to osoba która ubóstwia szturmy wszelkiej maści TDkami.Choć ta zasada tyczy się chyba wszystkich TDków.A w natarciu brytolom przeszkadza prędkość.

Czołgista111
Napisany 26 Sie. 2013 - 08:10
#5

użytkownicy
chciałbym też dowiedzieć się jak grać AT8 i AT7 BO dla mnie AT8 to koszmar

dex1
Napisany 26 Sie. 2013 - 22:33
#6

użytkownicy
Po pierwsze wymaksuj pojazd. Stockowy AT8 to nic niewarty szajs. Jak jesteś w topce, to wjeżdżaj w miasto lub jakieś ciasne przesmyki razem z HT. Zawsze jeździj z jakimś czołgiem, bo sflankowany AT8/AT7 to martwy TD. Nie wystawiaj się pod artę, bo mocno można oberwać. Jak się jest na dole listy, to lepiej przykampić. Lornetka, dosyłacz obowiązkowo. Perki to 6 zmysł, naprawa i camo. Do boju!

Czołgista111
Napisany 27 Sie. 2013 - 06:53
#7

użytkownicy
at8 mam na max zaraz at7 20k exp

sylwester11PL
Napisany 06 Wrze. 2013 - 15:07
#8

redaktorzy
Mi brakuje 27k do AT7 i nie ma opcji, żebym przebrnął. Już same opracowywanie niepotrzebnego działa na początku to strata expa..

wiesiatko29
Napisany 21 Wrze. 2013 - 23:07
#9

użytkownicy
Najlepsze TD jakimi grałem.
Ze wzgledu na szybkostrzelność to prawdziwi mordercy.
Delikatnie skątowany jest prawie nie do przebicia dla tych samych tierów.
Świetna linia, wymiatająca. 1 vs 1 wygrywa z każdym czołgiem tego samego poziomu.
Garnek u góry też można przeboleć. Gra nimi to prawdziwa przyjemność.
Na 9 tierze nie ma chyba lepszego TD.
Przenoś załogę z jednego na drugi dzieki czemu na 9 dorobisz się załogantów z 4 perkami.
Troche srebrochłonny więc bez premium konta cięzko bedzie wyjść duzo na plus w bitwie.
Pozdrawiam

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.