kliknij aby powiększyć
1600x1000 : 319 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
niszczyciel FV215b (183)

markopolo
Napisany 19 Sie. 2013 - 15:34
#1

użytkownicy
Pytanie dla posiadaczy,zalety,wady,zarobki itd ?.

Czołgista111
Napisany 20 Sie. 2013 - 08:25
#2

użytkownicy
powiem ci że ten niszczyciel jest nastawiony na złote pestki z pp się nie opłaca bo z golda wali po 2000 więc zarobki marne chyba

Franio
Napisany 20 Sie. 2013 - 19:33
#3

użytkownicy
Z tego co wiem nie jest tak dobrym creditmakerem jak Obj268, bo jedyne sensowne pestki dla niego to goldowe HE, gdzie jedna kosztuje 8k, więc po wystrzelaniu wszystkich, co nie jest trudne, amunicja bedzie kosztować 96k, z resztą tutaj możesz zobaczyć ile zarabia za dobrą bitwę. Z zalet to oczywiście działo i szeroki kąt w poziomie, a z wad to reload bliski 30 sekund i dość kiepski pancerz (dane z gry jak dla mnie kiepsko pasują do tego jak to wygląda w praktyce, nawet z działek z 200mm penki łatwo wchodzi w niego od frontu).

robertkalisz
Napisany 22 Wrze. 2013 - 10:02
#4

użytkownicy
Bardzo trudny do grania,długi czas celowania,strzelając z golda trzeba celować w weakspot ,jeśli nie trafisz zadajesz małe obrazenia,z odległości ponad 400m wstrzeliłem się za 15 hp w obj263 :) ale można też nim wiele z działać jak na tym filmiku.
6 strzałów i 6zabitych
6fragów

dex1
Napisany 22 Wrze. 2013 - 14:54
#5

użytkownicy
Zalety:
- mega fun z gry - ogromny ALPHA DMG na pociskach premium (ściągasz 8-9 tiery na strzał z full HP, jak za starych dobrych czasów na arcie wysokich tierów). Nawet jak nie przebijesz pancerza zadajesz te kilkaset DMG, zamiast 0 jak w przypadku pocisków przeciwpancernych\kumulujących.

Wady:
- konieczność używania pocisków premium, by móc w pełni wykorzystać moc tej bestii - to droga w utrzymaniu zabawka jak każdy TD 10 tieru - kradnie kasę lepiej niż politycy,
- pancerz bez szału,
- czas celowania.

sylwester11PL
Napisany 03 Paź. 2013 - 18:26
#6

redaktorzy
Bywa, że ściąga na przysłowiowego hita a czasami walnie za parę dmg ;)
Raz mnie zgarnął całego a mój kolega w Tortoise dostał za jakieś kilkadziesiąt dmg ;>

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.