kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1058 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Brytole OP?
Brtyjskie czołgi rozwalają każdego.

Mortanes
Edytowany 11 Gru. 2012 - 23:04
#1

użytkownicy
Mam takie pytanie do forumowiczów.

Czy wam tez się wydaje że brytole do tieru 1-6 są OP (chodzi o lekkie czołgi)? Grając t-34 (V tier ruski) ciągle mnie zdejmował Crusrader... Objedzie mnie albo i nie, stoi i naparza. Wybaczcie ale takie małe gówno w starciu 1 vs 1 powinno paść od 34-ki jak mucha (żeby nie było 34-ka wymaksowana). Nie dość że spamowały swym jakże op działkiem to jeszcze pozostawało im połowa życia (pomimo kartonowego pancerza)...

Albo inna sytuacja...
Pz II. Wyskakuje mi tu taki A13 Mk. I i mnie zdejmuje do zera... Wale całymi seriami w niego. wszystko wchodzi. Zostaje zdjęty. Co się okazuje? Brytol ma polowe życia ja 0. No lekka przesada.

Nie mam nic do średnich brytoli ale lekkie są w tej chwili jak na moje mniemanie za dobre. Mam nadzieję że zrobią coś z tym w następnym patchu bo odechciewa mi się grac przez te nowe czołgi. Jak widzę jakiegoś anglika no to mogę iść do garażu bo wiem że mnie zdejmie. Nie wiem czy to ja mam takie ****** szczęście czy po prostu tak jakoś jest.

Możliwa też jest opcja że są to nowo wprowadzone czołgi i dlatego jest ich dużo. Minie trochę czasu i ustatkuje się sytuacja z dużą ilością anglików.

Czy macie podobne doświadczenia?

Berni90PL
Napisany 11 Gru. 2012 - 23:43
#2

użytkownicy
Powiem tak. Jeżeli uważasz, że jakiś czołg jest OP zagraj nim i się przekonaj. Wtedy poznasz też jego wady i będziesz wiedział jak z nim walczyć.

Walter_NovotnyPL
Napisany 12 Gru. 2012 - 07:30
#3

użytkownicy
Coś pociskasz kity. PzII każdym strzałem zabiera średnio 11hp magazynek mieści 10 pocisków. Porównaj czas ładowania PzII i A13. Nie ma szans aby A13 przetrwał starcie z bliska. 1-2 magazynki wystarczą na niego. W tym czasie odda zaledwie około 3 strzały, które z racji drgań będą raczej niecelne. Unikaj nim jednak starć na duże odległości. Staraj się trzymać na dystansie poniżej 100m. Co do Crusadera to on również słabo sobie radzi przeciw mojemu PzIV. Crusader dobry jest do wsparcia nie zaś do walki 1 vs 1. Opisane przez ciebie sytuacje są mi obce. Odmiennie wygląda sytuacja z A10. Bezpośrednie starcie z nim czołgami jego poziomu jest bardzo niebezpieczne.
Taka rada dla ciebie. Przeanalizuj dokładnie statystyki spotykanych przez ciebie czołgów i za ich pomocą dobierz odpowiednią taktykę.

Shr3KPL
Edytowany 12 Gru. 2012 - 17:49
#4

użytkownicy
Ej no posiadam teraz cometa, i wcale nie są OP,
Albo jesteś zwykłym botem ze 300 bitwami albo poprostu nie umiesz strzelać,
Nie raz miałem sytułacje Crusaderem 1vs1 z t-34, zwykle przegrywałem ale z chociaż z jedym czołgiem wsparcia t-34 bez szans, a pozatym jak twój czołg wystawiasz na środek bitwy to się nie dziw możliwe że nie tylko crusader z tobą walczył.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.