kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 373 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Anglicy
MT czy HT

PancerLake
Edytowany 26 List. 2012 - 21:40
#1

użytkownicy
Ktora linia wedlug was jest ciekawsza? ja osobiscie doszedlem w srednich do Crusadera ktorego jeszcze nie zakupilem...slyszalem ze zabawa w ciezkich zaczyna sie od 7 tieru.A jakie jest wasze zdanie?

Fiks11
Napisany 27 List. 2012 - 11:03
#2

użytkownicy
Myślę, że bardziej udana jest linia średnich. Są dobre w boju, a wygląd jest niczego sobie. Osobiście nie gram czołgami angielskimi, ale miałem możliwość porównania średnich z ciężkimi. Mogliby trochę polepszyć pancerz 10 tieru ciężkiego.

GareS
Napisany 29 List. 2012 - 23:16
#3

użytkownicy
Ja idę w HT ze względu na szybkie przeładowanie , a MT są dobre lecz strasznie wolne i nie sprawdzają się na mapach otwartych , np. przy CW na mapie typu Prohorówka dojebią Cię bo nie spierdzielisz , takie jest moje zdanie. Pozdro

Wujekhasz
Napisany 06 Gru. 2012 - 17:33
#4

użytkownicy
Mnie podobają się oba dość długo grałem wszystkimi możliwymi w Teście przed wprowadzeniem ich jak i przy aktualnych testach i mimo przeprowadzaniu przebalansowania. Jeśli chodzi o Średnie to mamy tam sporo modeli które powstały już po II wojnie światowej wiec wyglądają dość nowocześnie bliżej im do wyglądu Abramsa niż do Poczciwego T-34. Jeśli chodzi o Ciężkie to sporo jest przecież Churchili w różnych fazach rozwoju tego projektu przez co początkowo nie wyglądają kusząco. Ale ogólnie jak wiadomo wszystko ma swoje zalety jak i wady :)

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.