kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 454 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Konkursy
1
"WoT moich marzeń"
autor: dawits100

kurkusmaximus
Edytowany 13 Kwie. 2012 - 10:22
#1

administracja
World of Tanks, ach ta gra! W World of Tanks dowiedziałem się z telewizji. Takie gry nie są w moim typie, ale przyjaciele, którzy grają w tą świetną grę poprosili mnie, abym spróbował. I tak właśnie zrobiłem.

Zostawiłem ściąganie owej gry na noc. Kiedy wstałem wczesnym rankiem od razu podbiegłem do komputera po czym ujrzałem pobraną grę. Zrobiłem konto i włączyłem WoT'a. Byłem zachwycony od samego początku, opcje doświadczenia, odblokowywania nowych czołgów, różnorodne frakcje, moduły do czołgów, rodzaje czołgów! Byłem wniebowzięty. Przebadałem troszkę menu itp. Zacząłem bitwę Ltraktorem. Grafika nie była zachwycająca, choć nie jestem w typie playerów patrzącyh na grafikę i same nowości. Jak dla mnie było w porządku. Spodobały mi się mapy na jakich możemy grać, czołgi, system celowania oraz ładowania działa. Ogólnie gra okazała się sukcesem! W końcu jest ona w Księdze Rekordów Guinnessa! Na początku za bardzo nie potrafiłem grać, ale poczytałem kilka, nawet kilkanaście poradników, które naprowadził mnie na dobrą drogę, a dokładnie poradniki ze strony http://world-of-tanks.eu. Zacząłem coraz częściej pogrywać w tę grę. Wciągała ona na długie godziny, jak i wciąga do dzisiaj. W World of Tanks jest wirtualna waluta, którą można kupić za realne pieniądze, jak to w większośći gier online. Ceny "Goldów' nie są, aż tak bardzo drogie jak uważają niektórzy użytkownicy. Za tak zwane Goldy możemy kupować dodatkowe miejsca na czołgi, zwiększać umiejętności załogi czołgu, kupować nowe czołgi jak i dodatki do nich, takie jak nowe malowanie czy kamuflaż oraz wiele, wiele innych. Obecnie gram w WoT'a kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony! Uwielbiam gry MMO i ta gra jest dla mnie wybawieniem! Wielkim plusem jest ogromna ilość różnych konkursów, zniżek. Możemy na tym wiele zaoszczędzić. Jeśli jesteście zainteresowani konkursami to wcześniej podałem stronę z której korzystałem z poradników. Bardzo polecam konkursy, ponieważ można zgarnąć niesamowite nagrody takie jak koszulki, smycze, czapki, goldy! Naprawdę polecam, każdy ma szansę na wygraną! Do plusów mogę także zaliczyć wiele innych rzezy, a szczególnie banowanie na bieżąco graczy, którzy niszczą czołgi ze swojej drużyny itp. Co do minusów. O dziwo ich nie zauważyłem. Jakim cudem? Nie wiem. Aczkolwiek może gra ich nie ma? Być może muszę jeszcze jakiś czas pograć w World of Tanks? Być może. WoT to gra moich marzeń!

Z mojej strony to tyle. Chciałbym wam jeszcze raz polecić tą cudowną grę! Jeśli interesują was czołgi, wojny itp. Tak jak mnie, ta gra jest dla was!

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.