kliknij aby powiększyć
1920x1200 : 302 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
AMX 13 75 i wyżej

czolgista pl
Napisany 12 Luty 2013 - 18:12
#1

użytkownicy
Ostatnio kupiłem AMX 12t. Chcę wiedzieć jak grać czołgami od VIItieru. AMX 12t jest słaby(zresztą jak wszystkie czołgi wcześniej) ale u kolegi grałem AMX'em 13 75 i był wporzo.

Whitefalcon
Edytowany 12 Luty 2013 - 18:40
#2

użytkownicy
Otóż drogi czołgisto Amx 13 75 gra się bardzo fajnie serdecznie ci go polecam,sam nim Top guna wbiłem :D.
Według mnie zabawa się zaczyna od 7 tieru

Shr3KPL
Napisany 12 Luty 2013 - 19:56
#3

użytkownicy
Kolega wyżej widzę że nie ma wiedzy że gra czołgiem AMX12t niczym się nie różni od gry AMX 13 75, Czołgami gra się dokładnie tak samo, czołgi mają takie same działa jak i prawie właściwości jak nie podoba ci się gra AMX12t to do wyższych tierów się nie zabiraj bo nie będziesz umiał nimi grać.
Myślę sobie że grasz nim jak byś był jakimś HT i na co ty liczysz na to że będziesz wszystko od przodu siekał? Oj nie nie.
PS.
TO jest styl zupełnie inny od innych czołgów jak jesteś nowy nie zaczynaj od tej naci pod żadnym pozorem!
Pozdrawiam

Walter_NovotnyPL
Napisany 12 Luty 2013 - 20:10
#4

użytkownicy
Niech zacznie od naci pietruszki. Nie wiem co jest słabego w AMX12t. Ma całkiem sympatyczne uzbrojenie i dobrą mobilność. Aby osiągać sukcesy nim i jego następcami należy nie dać się trafić i wpakować magazynek w przeciwnika (najlepiej zad).

Dudi
Napisany 13 Luty 2013 - 00:50
#5

użytkownicy
nie wiem gdzie wy widzicie pozytywy w 13 75. Jeśli wylosuje max 8 tier nie ma tragedii ale mi się rzadko tak trafiało. Ten czołg to jest do przejścia i całkowitego zapomnienia. Fajnie się gra dopiero na 90.

czolgista pl
Edytowany 14 Luty 2013 - 19:40
#6

użytkownicy
Dzięki chłopaki.

PS jestem doświadczonym graczem (10tysięcy bitew).

PancerLake
Edytowany 14 Luty 2013 - 23:08
#7

użytkownicy
Idz smialo dalej jesli 12t jest dla cb za wolny to dalej jest lepiej :]

czolgista pl
Edytowany 17 Luty 2013 - 18:43
#8

użytkownicy
Amx 12t jest dla mnie szybki więc jak dalej jest lepiej to dobrze.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.