kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 558 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
AMX-y

PancerLake
Napisany 09 Gru. 2012 - 19:08
#1

użytkownicy
Witam.
Nareszcie złamałem wewnętrzny opór i kupiłem AmX40.wiem że to początek przygody z tymi czołgami ale chce sapytać o taktyke gry na ELC AMX i reszcie AMX z magazynkami .Pozdrawiam

mateuszmate7
Napisany 09 Gru. 2012 - 22:24
#2

użytkownicy
Nie jechać aby zginąć, ale aby wykryć i zadać obrażenia.

Anduu
Napisany 10 Gru. 2012 - 16:48
#3

użytkownicy
Co do Elc Amx to za dużo nie powiem (nie byl dostępny jak przedzierałem sie przez początki AMX)
Amx 12t niby fajny ten jego magazynek ale mi sie nim średnio grało, wg. mnie ma za slaby silnik i chodz jest szybki to za wolno sie rozpędza.
Za to Amx 75 i 90 to juz naprawdę fajne czołgi, nie sa to typowe scouty czy spoterzy ale bardziej czołgi wsparcia (podobnie jak med atak szybki na boki tył ciężkiego lub TDka), lub czolg przechwytujący inne scouty no i oczywiście świetnie sie nadają do niszczenia arty, wpadasz po jakimś czasie do bazy wroga, sprzedajesz 6 pestek niszcząc kilka art i znikasz, bo czekać zanim ci przeładują magazynek lepiej z dala od wrogów (trochę to trwa)

PancerLake
Napisany 10 Gru. 2012 - 18:18
#4

użytkownicy
A jak z opłacalnością tych maszyn?
Ile zarabiają? Ile kosztuje naprawa?

Kenpachi
Napisany 11 Gru. 2012 - 12:53
#5

użytkownicy
ELC jest przyjemny w graniu i z tego co zauważyłem to zarabia przyzwoicie. Raczej ciężko wyjść na minus. Podobnie z 12t.

Pumpernikiel
Edytowany 24 Sty. 2013 - 12:07
#6

użytkownicy
Mi osobiście elc amx nie przypadł do gustu głównie z powodu braku możliwości obrotu wieży. Kilka razy tylko widziałem jak ktoś na elc umiejętnie przeprowadzał scouting prawie całą potyczkę.

13 90? hmm świetny czołg, duża moc działa w tak małej maszynie.
Najlepsza bitwa na lotnisku, sam zniszczyłem od 0 do 100% dwa TD: t28 i t95 po jednym magazynku na każdy:) (t28 nie zdążył się obrócić, a t95 nawet nie zaczał się obracać, oczywiście trafienie w silnik który się zapala i w euforii patrzyłem jak hp mu się ulatnia, użył gaśnice ale hp miał juz na tyle mało ze ostatno strzal go powalił:).

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.