kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 989 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
B1 czyli jeden z najgorszych czołgów

ddworakaw
Napisany 17 Sie. 2012 - 11:48
#1

użytkownicy
witam ten temat poświęcam czołgowi B1. Każdy na pewno spotkał się z czołgiem B1 który wyjeżdża na przeciwko ciebie a ty nie możesz przebić pancerza z przodu lub nie zdążasz zdjąć 400 hp. swoim czołgiem (maksymalnie średnim) Wtedy morzesz tylko uciekać i liczyć na to że nie trafi. B1 jest wolny lecz kilkaset HP wystarcza mu by zdążył się obrócić namierzyć i tak zniszczyć może wszystkie 3 triery

Dudi
Napisany 17 Sie. 2012 - 13:15
#2

użytkownicy
jak masz 3 tierem się tłuc z nim na wymianę a nie objechać i tłuc po dupsku to tak będzie. Słaba jest też wieża.

ddworakaw
Napisany 18 Sie. 2012 - 16:51
#3

użytkownicy
próbowałem.teraz się już nie spotykam z B1 (bo mam dużo wyższy trier

Majus
Napisany 18 Wrze. 2012 - 18:10
#4

użytkownicy
A ja nie cierpię tym grać. Tak słabe działo że nie potrafię nikogo zniszczyć, do tego wolny. Jadę i czekam ile mnie napakują aby rozwalić. Do tego pomimo lunety polowej często nie widzę wroga sam będąc wielką wolną widoczną krową.

Wujekhasz
Napisany 26 Wrze. 2012 - 17:23
#5

użytkownicy
Mam "Słynne" B1 jeśli chodzi o niszczenie to newralgiczne punkty z moich obserwacji to wizjer kierowcy, wizjer wierzy, właz z tyłu wierzy. Na kadłubie warto uderzać w odsłoniętą piastę tylnego koła napędzającego, Kratę wentylacji, no i pupka :D. Jeśli chodzi o grę nim na polu bity to raz zawsze staram się stać do wroga pod lekkim kontem i zawsze zasłaniając ww. kratę wentylatora Po łatce 8.0 spróbuję niszczyć wroga Taranem :) bo jak wiadomo z górki na pazurki ;)

Walter_NovotnyPL
Napisany 26 Wrze. 2012 - 18:12
#6

użytkownicy
B1 jest bardzo przyjemnym czołgiem. @ddworakaw jak nie spotykasz? Z tego co widzę to masz najmocniejszy 5 tier. Grając na nim tak samo można spotykać czołg B1.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.