kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 541 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - ZSRR
-MEDY-
Czy warto isc w ruskie medy?

Lincz
Napisany 25 List. 2012 - 19:28
#16

użytkownicy
bo niemieckie maszyny są genialne. btw ruskie medy sa mobilne i maja dziala przystosowane do "walenia w dupe" i strzelania podczas jazdy

PancerLake
Edytowany 25 List. 2012 - 19:55
#17

użytkownicy
Posłuchałem rady i wróciłem do hetzera >pozbyłem sie tego badziewia w postaci SU-85B

Scytian
Napisany 25 List. 2012 - 20:49
#18

użytkownicy
Niemieckie TD są fajne a potem jest jagdpzIV, na którym już nie jest tak wesoło, a może nawet powiem inaczej: jest on najgorszym TD 6 tieru w grze. Po przejściu jagdpz IV jest genialna jgpanther. Ja niestety nie mam cierpliwości do niemieckich TD, wole walnąć raz a dobrze. A co do SU-85B skoro uważasz go za badziew to dobrze że go sprzedałeś, według mnie on jest świetny a później jest już tylko gorzej(nie licząc su-100 który jest genialny) aż do objecta 704.

Grog
Napisany 25 List. 2012 - 21:08
#19

użytkownicy
Scytian mam wrażenie że nie grałeś żadnymi z tych czołgów na T-X

1. Ruscy mają najsłabsze pod względem obrażeń działo na t VII t IX i t X.

2. Francja ma najmniej mobilne medy. Są najszybsze i najlepiej przyspieszają ale ich mobilność wynosi 37 i są mało zwrotne.

3. Najlepiej opancerzone są niemieckie, pochyły pancerz 120 mm.

4. Najlepsze działo do strzelania w ruchu ma Patton i T-62a no i Bat też daje rade.

5.Najlepszym spoterem dla teamu jest bat

6.Najzwrotniejszy ale najwolniejszy jest T-62a.

PancerLake
Napisany 25 List. 2012 - 21:47
#20

użytkownicy
Nie zgodze sie. Walniecie ma miec HT ,ale niszczyciel??? to zaprzecza ideii niszczyciela ktory ma snajpic...A malo ktory niszczyciel moze sobie pozwolic na walke w pierwszej lini

Walter_NovotnyPL
Napisany 25 List. 2012 - 21:49
#21

użytkownicy
Rosjanie nie mają niszczycieli w takiej formie jak Niemcy. Oni mają raczej działa szturmowe co zmienia całą ideę grania nimi.

PancerLake
Napisany 25 List. 2012 - 22:22
#22

użytkownicy
Ruskami gralo sie kiedys dla SU-85 z 107mm ...a teraz ? jaki jest sens?

seboran
Napisany 25 List. 2012 - 22:22
#23

użytkownicy
Otóż Ruskie TDki według mnie są wspaniałymi czołgami,i idealnie wpasowywują się w zadania niszczycieli.Jeżeli chodzi o 10 tier,ob.268 to dzięki jego prędkości,działu i bardzo małym rozmiarom jest idealnie przystosowany do campienia.TDki z innych nacji według mnie zatraciły wizję bycia właśnie snajperami na polu bitwy.Zostały hojnie obdarzone pancerzem kosztem prędkości i krycia się.Bardziej przypominają wolne HT z dobrymi działami,tylko z mniejszą ilością HP.Co nie zmienia faktu,że każdy zz tych czołgów to potężna broń,która w dobrych rękach może zniszczyć wszystko na swojej drodze.

PancerLake
Napisany 25 List. 2012 - 22:24
#24

użytkownicy
na Hetzerze zostalo mi 5k expa do StuGa ,czytalem ze niezle zarabia a teraz takiego czolgu potrzebuje :]

Walter_NovotnyPL
Napisany 25 List. 2012 - 22:32
#25

użytkownicy
Ja zarabiam StuGiem i PzIV na zmianę. Dalsze niszczyciele mają bardzo celne działa. Co do pancerza to zwiększa on wachlarz zastosowań. Niszczyciel nie musi być szybszy od HT. Podczas stania w krzakach stoi a podczas natarcia podąża za ciężkimi czołgami. Oczywiście zdarzało mi się niszczyć samemu po 8 czołgów takimi maszynami jak JT, Ferdinand czy StuG III, lecz nawet podczas samotnych ataków wolę pancerz niż prędkość.

PancerLake
Napisany 25 List. 2012 - 22:35
#26

użytkownicy
Wlasnie...jak zarabia 'ogolocony' PzIV? ...dawniej byl to swietny czolg ,moge powiedziec ze najlepszy jakim gralem

Walter_NovotnyPL
Napisany 26 List. 2012 - 07:07
#27

użytkownicy
Teraz zarabia 18-25k. Przez stratę celności i penetracji w zamian za prędkość i zwrotność taktyka na nim się trochę zmieniła. Dalej można ostrzeliwać z daleka, lecz teraz nie masz pewności, że przebijesz. W zamian za to jest niemal tak szybki jak PzIII/IV, przy lepszym opancerzeniu.

Scytian
Edytowany 26 List. 2012 - 14:36
#28

użytkownicy
@Grog
Ok z pierwszym punktem się zgodzę, mój błąd.
Ale drugi to już nie do końca prawda według mnie. Mobilność to połączenie prędkości obrotu(Batchat ma 42), prędkości max i przyspieszenia. Więc mimo najgorszej ze wszystkich medów szybkości obrotu, batchat jest według mnie najmobilniejszy. Z resztą punktów jak najbardziej się zgodzę.

PancerLake
Napisany 26 List. 2012 - 16:13
#29

użytkownicy
a jakie masz dzialo?

MIchal_PL96
Napisany 26 List. 2012 - 16:37
#30

użytkownicy
wg. mnie pz IV to teraz jedna z najgorszych V, pz III/IV ma to samo działo i jest dużo szybszy
teraz to nie jest pz IV tylko jakiś shit, bo wszystko co jest niemieckie i dobre trzeba znerfić!


Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.