kliknij aby powiększyć
2560x1600 : 484 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - ZSRR
1
KW-1S
KW-1S

czolgista pl
Napisany 07 Czer. 2012 - 09:36
#1

użytkownicy
Piszcie co onim sądzicie. Zdobyłem go nie dawno i chcę wiedzieć jakie działa zamontować. zdrówko

RENAULTMAGNUM96
Napisany 07 Czer. 2012 - 14:04
#2

użytkownicy
KV-1S działo to napewno 122mm ta najlepsza a co do czołgu to uderzenie ma świetne ze 122mm potrafi zabrać ponad 400 hp na strzał i dobrze przebija ale przychodzi pora na pancerz i tu sie robi nie miło ten czołg pancerza nie ma przebije cię każdy 5 tier a nawet i tu uwaga 4 spokojnie działa 76mm go przebiją Szybkość czołgu jest nawet niezła jak dobrze pamietam to 43 rozpędza sie wmiare szybko ale ogólnie czołg jest zamulony zwrotny nie jest to nim nie objedziesz za bardzo.Według mnie ocena czołgu to 7/10 ogólna wartość bojowa 9/10 działo(czasami potrafi wku jak nie wceluje z 200 m) 4/10 pancerz tu go stanowczo brakuje i to co ważne czołg nie traci tylko zarabia i przy odrobinie dobrej gry potrafi zarobić ładne pieniądze

Helios25
Napisany 07 Czer. 2012 - 15:42
#3

użytkownicy
@up
Dokładnie to co wyżej. (Osobiście bardziej wolałem KW-1S od KW-3)

czolgista pl
Napisany 08 Czer. 2012 - 14:25
#4

użytkownicy
@RENAULTMAGNUM96 dzięki.

Pablas
Napisany 09 Czer. 2012 - 14:06
#5

użytkownicy
Na początku trzeba się namęczyć z haubicą, ale później D2-5T (122) wynagradza to. Prawie każda bitwa po ~600 expa (bez premium). Należy jednak celnie celować gdyż pestki kosztują 1025 kredytów. A jeśli chodzi o czołg to ma fatalny pancerz (brak). Czasem coś odbije ale radze stać z tyłu i gryźć wszystko po 400 hp :)

adamusek2009
Napisany 23 Sty. 2013 - 11:06
#6

użytkownicy
czołg do bani jak kolega wyżej pisał brak pancerza.Kw-1 jest lepszy wiecej zarabia.A na tym porazka.

huba546
Napisany 14 Kwie. 2013 - 21:16
#7

użytkownicy
Na początku ( 76 mm )poraszka , ale gdy zrobiłem 85 mm to poszło łatwo :) 2 tygodnie i 122 mm , mam je już tydzień i mam ok 35 000* Is już za chwile !!!
Jednak pancerz to g**no ! Leodard z działem "aułtomat" spokojnie przebije najlepszy pancesz - przud wierzyczki :(

Moim zdaniem jest to dobry czolg polecam

dex1
Napisany 14 Kwie. 2013 - 22:17
#8

użytkownicy
Początkowo najlepiej zamontować haubicę i załadować ją premium ammo. Jest drogo, ale da się grać. Potem oczywiście topowa 122. Osobiście wolę jednak T-150. Twardy jak skała a działo ZiS-6 masakruje wrogów.

marko
Napisany 15 Kwie. 2013 - 18:29
#9

użytkownicy
Pytanie czy KW-1S ma szanse stać się premium tankiem. Przykład na początku po kupieniu Stug III i Hetzer te dwie maszyny były zwykłymi tankami a teraz są premium.Nie znam się może to zależy od wyników jakie uzyskuje się na danym tanku.

Franio
Napisany 15 Kwie. 2013 - 18:41
#10

użytkownicy
@marko
Że co? Stug III i Hetzer są premium?? Chyba gramy w różne gry, albo kolega zwyczajnie myli czołg elitarny z premium ;p

Kv-1s nigdy nie będzie premium, bo z tego co wiem, nikt z WG nigdy o czymś takim nie mówił, a poza tym premium tanki z reguły nie dorównują siłą ognia swoim odpowiednikom, więc Kv-1s byłby za silny.

marko
Edytowany 15 Kwie. 2013 - 20:14
#11

użytkownicy
Masz rację źle się wyraziłem pisząc nie wiedziałem jak to ująć i omyłkowa napisałem premium tank.dokładnie chodzi czy KW-1S będzie elitarnym czołgiem. Na nim robię najwięcej doświadczenia ale nie mogę wymienić na wolne doświadczenie za złoto.

[img]http://up.programosy.pl/foto/snap20_4_min.jpg[/img]

Dziurawbucie
Edytowany 15 Kwie. 2013 - 22:14
#12

użytkownicy
@marko
KW-1s nigdy nie będzie czołgiem premium(tak jak koledzy up napisali).Osobiście uważam ,że jest czołgiem OP na 6 tierze.
Wracając do tematu czołgów premium.Każdy ma jakieś swoje upośledzenia> wolny:obrót działa,czas skupienia,czas przeładowania w porównaniu do odpowiednika jego klasy(tieru).Wyjątek T-59 vs T44.:)
Nawet jak kupisz, to musisz poznać jego słabe strony a potem dopiero będziesz nim "zarabiał" .:)Dla mnie OP premium jest T34. Nawet w randomach 9-10 nie musisz czuć się słaby.Reszta premium z penetrykiem na poziomie 170-190, musi szukać szansy w drugiej linii ,zakosami ,inaczej.

Ps.Rozegraj z 10 000 meczy.Bez premium konta.Wtedy jak bedziesz miał 1, może nawet 3 czołgi X tieru. Będzie Tobie potrzebny "zarabiacz".
Do 8 tieru >(czołgi same na siebie zarabią tylko musisz "palicy"używać). :)

Franio
Napisany 15 Kwie. 2013 - 22:40
#13

użytkownicy
@Dziurawbucie
Tutaj musze przyznać racje, T34 to chyba jedyny premium który przewyższa inne HT 8 tieru. Miał być niby zbalansowany poprzez bardzo słaby pancerz kadłuba, ale jednak 100mm blachy pod sporym kątem potrafi odbić wiele dział 7 tieru. Do silnych czołgów premium można jeszcze zaliczyć Typa 59 ze swoją nieprzebijalną wieżą (cały czas się łudzę, że dostane go za konkurs z kartkami ;p ).

Co do Kv-1s, to ciężko powiedzieć czy jest OP. Ma najsilniejsze działo z HT na swoim tierze i jest całkiem mobilny, ale ładuje je 13,5 sekundy z zabawkami, a w tym czasie np. taki dobrze opancerzony Churchill VII walnie go ze 3 razy za jakieś 450 hp. Do tego bardzo cieniutki pancerz raczej dobrze go balansuje.
Nie zmienia to faktu, że jest to niesamowicie silny czołg i jeden z dwóch na którym udało mi się ubić dziewięciu w jednej bitwie :D

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.