kliknij aby powiększyć
1600x989 : 289 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - ZSRR
1
T44
co i jak T44

RENAULTMAGNUM96
Napisany 26 Maj 2012 - 21:19
#1

użytkownicy
mam pytanie co do T44 bo niedługo go kupuje i jest to mój pierwszy med w którym będę coś kupował z wyposażenia i co polecacie ja mam zamiar kupić dosyłacz wentylacje i co jako trzecie ? a następne pytanie jak nim grać jakieś rady bo kv-13 miał słabe działo wiec nie mogłem zabardzo poszaleć a T43 ma taki dobry pancerz że5 tier strzałem w przód go podpala

Berni90PL
Napisany 26 Maj 2012 - 21:32
#2

użytkownicy
Jak czołgiem średnim. Dużo ruchu zajeżdżanie od boków kąsanie i kręcenie się. Tego typu mają zadanie zajmować jak najszybciej punkty strategiczne i ostrzeliwać z nich czołgi ciężkie nie wdając się w bezpośrednią konfrontacje.

RENAULTMAGNUM96
Napisany 26 Maj 2012 - 21:34
#3

użytkownicy
a działo jakie lepiej 122mm czy 100mm ?

yaroo_p
Napisany 26 Maj 2012 - 22:37
#4

użytkownicy
Witam cię RENAULTMAGNUM96.Napiszę to z mojego doświadczenia.Grałem nim dość sporo nawet gdy dorobiłem się T-54.Jest to pojazd zdecydowanie lepszy od T-43 który faktycznie potrafi rozczarować.Na pewno mokry magazyn bo to newralgiczne miejsce i w 70% właśnie to jest głównym celem ataku.Działo wszystko zależy czy grasz jak typowym medem(ja tak gram)czy raczej wolisz precyzyjne strzelanie z ukrycia.122jką zagrałem kilkanaście razy i zdecydowałem się jednak powrócić do 100 mm LB-1.Przydatny jest też Stabilizator pionowy który w połączeniu z tym działem zdecydowanie poprawia celność przy dużych prędkościach.Podkreślam że grałem jak medem i często towarzyszyłem Typom 59.

RENAULTMAGNUM96
Napisany 26 Maj 2012 - 23:20
#5

użytkownicy
Dzięki za rady yaroo bardzo pomocne ja tez jednak wybiore setke lb-1 wielkie dzieki

neron
Napisany 27 Luty 2014 - 00:32
#6

użytkownicy
Z działem 122 D-25-44 i dosyłaczem ładuje mi 17 sekund czy to normalne?, dodam że załoga jeszcze nie jest wyszkolona.

Kenpachi
Napisany 08 Kwie. 2014 - 09:01
#7

użytkownicy
Osobiście rozważam zamontowanie osłoniętej optyki zamiast wentylacji. W końcu czasami trzeba medem trochę pospotować.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.