kliknij aby powiększyć
1024x768 : 548 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - ZSRR
1
Ktora sciezke lepije wybrac?

d.lisek
Napisany 09 Maj 2012 - 18:46
#1

użytkownicy
Wiem ze jeszcze nikt z was nie doszedl ani do nowego is7 ani is4, ale Jak uwazacie, ktora sciezke lepiej wybrac?

Scytian
Napisany 09 Maj 2012 - 19:28
#2

użytkownicy
IS-7 się przecież nie zmienił, a IS-4 to podobno potwór.

RENAULTMAGNUM96
Napisany 09 Maj 2012 - 20:24
#3

użytkownicy
szczerze powiem ci tak ja stawiam 51% dla is-4 i 49 % dla is-7 is-4 ma więcej hp działa są na równi jego jedyna wadą jest słaby przód.IS-7 ma mniej hp to jego wada bardzo duzo odbija i jest troche szybszy.Ja szczerze z własnego dośw polecam ci na początek is-7 ponieważ nie grałem ani kv-4(mam zbadane brakuje coś około mln)ani st-1 a jak każdy wie i IS oraz IS-3 sa przyjemnymi czołgami do gry a IS-8 to magia dużo lepszy od is-7 i is-4 razem wziętych:)

FastKillerPL
Napisany 09 Maj 2012 - 21:40
#4

użytkownicy
d.lisek chyba masz złe info is7 od dawna jest a is4 został po prostu przeniesiony z IX tieru na tier X.. Mam obydwa czołgi i dla mnie nie ma innego wyboru niż is4.. Uważam że jest 100x lepszy od is7... Ale co kto woli...

siwy3551
Napisany 13 Maj 2012 - 00:13
#5

użytkownicy
no to jest 1 do 1 :)
Mam teraz kw-1 i zastanawiam się czy iść do is4 czy do is7... Jak porównuje statystyki to 7 wypada lepiej: szybszy, zwrotniejszy, lepsza celowność itd. za to nowe działo do is4 jest znacznie mocniejsze od is7.

p11k
Napisany 13 Maj 2012 - 01:01
#6

użytkownicy
zrób obydwa.

jacekjaca20_pl
Napisany 14 Maj 2012 - 12:58
#7

użytkownicy
Z tym działem, to chyba czytałeś odwrotnie. IS 4 ma działo szybciej strzelające niż is 7, szybciej celujące, z lepszą celnością, troche większą penetracją natomiast 10% mniejszy damage.
Wg. mnie oba czołgi są magiczne i doskonałe. A kolejną ważną zaletą IS 4 to jego wielkość, jest malutki stosunkowo łatwo go schować oraz arta ma większe problemy z jego trafieniem.

IS-8 jet świetny jednak na CW przeciwko is 4 i is 7 nie miałby szans.

Droga do is-7 do także słynny czołg is-3, który na 8 tierowych kompaniach poprostu wymiata, a na randomie jak nawet go rzuci na 10 tiery potrafi zrobić wiele zamieszania i łamać stal 10 tierą

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.