kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 698 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - ZSRR
1
nadchodzący patch

mustang
Napisany 20 Kwie. 2012 - 21:29
#1

użytkownicy
Czesc wyczytałem ze w patchu 0.7.3 będą zmiany w drzewie technologicznym ZSRR zainteresoławło mnie to : KW zostanie podzielony na KW-1 i KW-2
KW-3 przejdzie na 7 tier, a w jego miejsce wejdzie T-150

Poniewaz słyszałem ze jezeli mam KW w garazu to dostane nowy czołg w tym przypadku jeden z dwóch ( KW-1 lub KW-2 ) i nowe miejsce na nowy czołg
Ale jesli posiadam tez KW-3 ( wczoraj kupiłem ) które ma przejsc na 7 triner a zamiast niego ma byc na 6 trinerze T-150 to je dostane ?
To moje pytanie jest takie czy wogule dostane jakis nowy czołg ?? i miejsce w garazu ?? i czy czasami nieczego nie strace ( chodzi mi o czołgi i moduły ) Nie chodzi mo jakies wyłudzanie czy cos w tym stylu tylko teraz niewiem jak dalej grac KW i KW-3 na jakie zmiany liczyc

mateuszmate7
Napisany 20 Kwie. 2012 - 21:33
#2

użytkownicy
Dostaniesz kw-1 i t-150 no i zostanie kw-3

mustang
Edytowany 21 Kwie. 2012 - 06:41
#3

użytkownicy
Aha fajnie ale jak nie mam wcale miejsca w garazu ( 5 na 5 ) więc musze sprzedac jakis czołg czy dostane te miejsca wraz z czołgami ?

mateuszmate7
Napisany 21 Kwie. 2012 - 08:56
#4

użytkownicy
Jak czytałem to dostaniesz miejsca :)

Palce
Napisany 21 Kwie. 2012 - 09:08
#5

użytkownicy
Dostajesz czołg z własnym miejscem garażowym, jak masz pięć miejsc to będziesz miał siedem

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.