kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 388 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - ZSRR
1
T-50-2
co Oni z nim zrobili...

krakoff
Napisany 22 Luty 2012 - 16:49
#1

użytkownicy
Witam
Zawsze zachwalałem T-50-2, pisałem że jeśli tylko umie sie nim grac to wychodzi sie na plus. Na nim mam swoj rekord expa ponad 1900. Po patchu z konca zeszlego roku jest coraz gorzej. Jak sie staram i mnie nie zabija co jest bardzo trudne, to plus minus z paru bitew jest sie na zero. A teraz do sedna jesli bym taki wynik zrobil KV mialbym sporo punktow nabite, a T-50-2 zobaczcie sami:
http://www.kroscienko.com/alegro/shot_009.jpg

Wiem ze duzych obrazen nie zadawalem, za taka gre spodziewalem sie czegos wiecej. Wynik wykrecony na premium.

Samsi
Napisany 27 Luty 2012 - 11:49
#2

użytkownicy
Ten light to nie maszynka do zarabiania. Gdyby był do zarabiania to już nikt by się nie ostał grając artylerią. Sam mam tego diabełka w garażu i uważam go za czołg do grania dla czystej przyjemności. Przyznaj, kiedy na malinovce wjeżdżasz do bazy wroga, zabijasz 2 arty i wracasz do swojej bez zarysowanego lakieru- bezcenne.

czolgista pl
Napisany 04 Maj 2012 - 12:18
#3

użytkownicy
Ten light to nie maszynka do zarabiania. Gdyby był do zarabiania to już nikt by się nie ostał grając artylerią. Sam mam tego diabełka w garażu i uważam go za czołg do grania dla czystej przyjemności. Przyznaj, kiedy na malinovce wjeżdżasz do bazy wroga, zabijasz 2 arty i wracasz do swojej bez zarysowanego lakieru- bezcenne.


Według mnie tak samo.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.