kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1318 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - ZSRR
1
is
is co sądzicie?

dbmat
Napisany 28 Sty. 2012 - 22:30
#1

użytkownicy
Czołg Radziecki IS, moim zdaniem bardzo dobry; niestety drogi w utrzymaniu. Naprawy i amunicja wychodzi drogo. Co sądzicie czy lepiej grać dłużej IS'em czy jak najszybciej przejść do IS3 ?

p11k
Napisany 28 Sty. 2012 - 23:34
#2

użytkownicy
Jeśli Ci się nie śpieszy to zrób ISa elitarnego. Ja wspominam go bardzo miło i nie zauważyłem żeby był jakiś bardzo drogi. Przynajmniej nigdy nie udało mi się wyjść na minus. Może powinieneś zmienić styl grania tym czołgiem.

dbmat
Napisany 29 Sty. 2012 - 12:15
#3

użytkownicy
na minus nim raczej nie wychodzę tylko mało na plus dość( wtedy gdy użyje np: zestawu naprawczego) Styl gry mam chyba nim dobry bo sama gra tym czołgi sprawia mi przyjemność i nie boję się pojedynków z wyższymi tierami bo zawsze coś tam krwi uda mi się napsuć.Osobiście polecam IS'a o wiele bardziej od Tiger'a który w pojedynku z tierami wyższymi ma o wiele za słabe działo. Poszedłem podpowiedziami kolegi piszącego artykuł i kupiłem SU85 po zamontowaniu 107mm naprawdę ładnie ten TD zarabia nam kredytów. Zostanę chyba także przy IS i zrobię z niego elit i jak się mi znudzi kupie dopiero is3.

krakoff
Edytowany 29 Sty. 2012 - 21:46
#4

użytkownicy
Witaj, ja na początku po KV i KV-3 przekląłem IS'a. Rozwalali go nie pozwalając mi strzelić.
Ostatnio zacząłem grać niemieckimi medami PZ III/IV i VK3600, po tym jak zasiadłem za IS'em grało mi się o niebo lepiej.
To nie jest czołg który z pokorą przyjmie wszystkie strzały.
Ale za to potrafi objechać Tigera i załatwić go od tyłu.

Co do zarobków to przyznaje bez premki, na minus się nie wychodzi, ale na plus też się wiele nie jest. Teraz mam premke to nim gram, ale jak nie mialem to Su85, KV, PZ III/IV (PZ: trzeba nauczyć się nim grać żeby sporo zarabiał) - używałem do nadrabiania budżetu.

Samsi
Napisany 24 Luty 2012 - 00:06
#5

użytkownicy
Grałem IS to go zachwalałem, zasiadłem za sterami Tigera to stwierdziłem że go wole, niby papier ale działo ma o wiele więcej penetracji i z rammerem to wręcz można spamować wroga strzałami.

Mój tank
Napisany 02 Wrze. 2012 - 20:51
#6

użytkownicy
Fajny czołg,gdy jest na maksa to zabójczą jest maszyną.Mam 130 fragów na 145 bitew.Konieczne przedmioty do tego czołgu s. maskująca,rammer i urządzenie ,które zmniejsza 10 procent celowania.

Scytian
Napisany 02 Wrze. 2012 - 21:07
#7

użytkownicy
Jak dla mnie IS jest słabszy od KW-3 w tej chwili, i naprawdę niepotrzebne jest granie IS-em, KW-3 ma lepsze działo, pancerz, więcej HP, ale jest niestety wolniejszy i troszkę wolniej się obraca.

mateuszmate7
Napisany 02 Wrze. 2012 - 22:16
#8

użytkownicy
Ja nie lubię IS'a on jest jak dla mnie dla kamperów i takich co lubią objeżdżać nie obrażajcie się ale go nie cierpię wole większy pancerz jak ma kw-3.A w ogóle to jak kto woli

Scytian
Napisany 03 Wrze. 2012 - 08:02
#9

użytkownicy
Jak czołg jednocześnie może się nadawać do objeżdżania i kampienia? Is'em się gra tylko na drugiej linii i czeka na okazje jak ktoś się wystawi, później się go zajeżdża i boom. Jak można nazwać IS'a camperem? Z taką celnością?

dbmat
Napisany 03 Wrze. 2012 - 10:13
#10

użytkownicy
ja miałem is'a i wspominam go bardzo dobrze. Czołg mobilny nie do kampienia tylko do objazdów. Mało może na siebie przyjąć w przeciwieństwie do kw3.

Cookie
Napisany 26 Wrze. 2012 - 16:21
#11

użytkownicy
Is jest świetny, teraz po dojściu do 8, 4 i 7 dobrze go wspominam. mam zamiar go dokupic do kolekcji, zgadzam się że jest lepszy od Tigra dUuuuuuuuużo lepszy, nie spiesz sie z przesiadka na 3.

Dark
Napisany 06 Paź. 2012 - 14:44
#12

użytkownicy
Cóż nie wyjdziesz na minus is-em grając na premium tak dochodziłem do is 3

Fooolti
Napisany 18 Kwie. 2013 - 09:18
#13

użytkownicy
Myślicie ze warto zbadac ta ulepszona 122? Ona daje tylko krótsze ładowanie, a troszke mi sie spieszy do IS-a 3

Franio
Napisany 18 Kwie. 2013 - 10:23
#14

użytkownicy
Oczywiście, że trzeba je zbadać. Szybszy reload o ponad 2 sekundy robi dużą różnicę. Więcej uszkodzeń zadasz i więcej expa za to dostaniesz. Poza tym i tak i tak będziesz musiał je odkryć na IS-3, a zawsze lepiej odkrywać moduły na niższych tierach jak jest taka możliwość. Nie mając drugiej 122 nie ma sensu śpieszyć się do IS-3, bo się zwyczajnie na nim umęczysz z takim działem.

Fooolti
Napisany 21 Kwie. 2013 - 09:39
#15

użytkownicy
dzięki, zastosowałem się do twojej rady ;) nie spojrzałem na IS-3, że tak i tak będę musiał zbadać to działo :)

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.