kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 486 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - ZSRR
1
KW 3 czy KW 1S?
Który czołg wybrać?

antiochixv
Napisany 02 Sty. 2012 - 23:22
#1

użytkownicy
Mam możliwość kupić obydwa. KW 1S jest sporo tańszy, ma mniejszy pancerz etc. Może jednak ma jakieś zalety, dzięki którym można go wziąć kosztem KW 3. Napiszcie proszę swoje uwagi.

p11k
Napisany 02 Sty. 2012 - 23:28
#2

użytkownicy
KW3 bierz. Chyba, że chcesz potem w razie czego iść w mediumy, ale sądze, że to głupota, ponieważ jak nabijesz wszystko na KW3 to na KWsporcie zostaje Ci tylko wieża i gąsiennice. Dodatkowo jeśli zostawisz KW3 to po jakimś tam patchu otrzymasz 2 czołg i slota w garażu. Poza tym cysterna to jeden z najprzyjemniejszych czołgów, taki Maus 6 tieru.

bombel32167
Napisany 03 Sty. 2012 - 13:48
#3

użytkownicy
bierz KW3 to jeden z lepszych czołgów jakie miałem może i jest wolny ale rekompensuje to jego pancerz i wyśmienite działo 122mm

antiochixv
Napisany 03 Sty. 2012 - 17:48
#4

użytkownicy
Dzięki, tak zrobię. P11k napisz coś więcej na temat dodatkowego czołgu i slota jeśli możesz. To ciekawa informacja.

p11k
Napisany 03 Sty. 2012 - 17:57
#5

użytkownicy
KW, KW3 i IS4 po patchu wprowadzającym dodatkowe czołgi rosyjskie otrzymają swoje odpowiedniki. Tj. KW zostanie podzielone na KW1 i KW2, KW3 zostanie przeniesione na 7 tier w nowej gałęzi i dostaniesz dodatkowo jakiś inny czołg. IS4 zostanie przeniosiony na X tier i dostaniesz oprócz niego jakiegoś obiekta.

antiochixv
Edytowany 11 Sty. 2012 - 08:28
#6

użytkownicy
Ooooooo! :) Dzięki za informację. Zaciskam zęby i jadę.

KW3 już jest. Dostaję wprawdzie czasem w skórę, ale gra się tym czołgiem wyśmienicie. Działo 107 z KW na bliskich odległościach nie daje szans przeciwnikowi. Tylko się dobrze zastawić i odstrzeliwać. Dobrze się nim zarabia pieniążki. Jak się uprę to i KW 1S kupię.

Najciekawsze jest to, że grałem po raz pierwszy z X tierem. Do tej pory jakoś ominęło mnie to "szczęście". Plułem do IS 7 ze 107-ki, starałem się znaleźć weakpoint i ..... oczywiście nie znalazłem :)Mimo to jest wrażenie jak wjeżdżał do bazy na Urwisku(zza tej fajnej górki, którą się objeżdża od lewej). Wszystkie inne zlokalizowały się praktycznie na wzniesieniu w centrum mapy bo pewnie czuli, że wielu będzie tylko zwracało uwagę na IS 7, a nie na nich.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.