kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 518 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - ZSRR
1
obj 263

Czołgista111
Napisany 06 List. 2013 - 19:47
#1

Witam
Opłaca się iść w obj 263

Franio
Napisany 07 List. 2013 - 21:39
#2

użytkownicy
Jak najbardziej się opłaca, ale na pewno nie jest to linia dla początkujących czy słabych graczy. TDki w tej linii mają raczej niski dmg na strzał i słabe opancerzenie (za wyjątkiem X), co nadrabiają szybkostrzelnością i mobilnością.
Są to jedne z tych czołgów, które raz wykryte, potrafią się zmienić w dymiący wrak w ciągu paru sekund, ale mają też potencjał do zadawania gigantycznych uszkodzeń, jeśli będą umiejętnie kryć się po krzakach.
Sam Obj263 jest raczej rzadko widywany na randomach, bo mało kto ma cierpliwość przejść przez poprzednie niszczyciele, ale na CW zazwyczaj jest jednym z najbardziej pożądanych TD.

Shr3KPL
Napisany 09 List. 2013 - 11:19
#3

użytkownicy
XD i pisze to koleś z 200wn7 :D

Franio
Edytowany 09 List. 2013 - 19:08
#4

użytkownicy
Nie wiem, jakiego gościa sprawdziłeś, ale jak tak Cię to interesuje, to nie jest na tym wortalu pod nickiem z gry...
Tu masz moje staty. Może nie tak zajebiste jak Twoje, ale leję na to ciepłym moczem :)
Pozdrawiam
iksDE iksDE iksDE

Czołgista111
Napisany 09 List. 2013 - 20:49
#5

użytkownicy
dzięki za odp kończe linie do obj 268 jestem przy obj 704 i myśle nad kolejnym td

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.