kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 496 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - ZSRR
1
Ob.268

neron
Napisany 04 Paź. 2013 - 16:40
#1

użytkownicy
Pytanie do posiadaczy Ob.268, jaka jest wasza opinia na temat tego niszczyciela.

markopolo
Napisany 04 Paź. 2013 - 21:29
#2

użytkownicy
Chętnie bym przeczytał innych opinie ale jak na razie chyba nikt nie posiada Ob.268 :-).

dex1
Napisany 04 Paź. 2013 - 23:40
#3

użytkownicy
Chyba najlepszy pojazd w całym WoT. Aż dziw, że go nie nerfią ;)

Franio
Edytowany 05 Paź. 2013 - 11:13
#4

użytkownicy
Jak dla mnie istny "masakrator" :D
Ma najlepszy DPM i penetrację ze wszystkich X w grze, działo z niemiecką celnością (0,33), w miarę szybkim przeładowaniem i świetnym dmg. Do tego jeszcze jest bardzo mobilny, do 50 km/h wyciąga bez problemu, a więc można czasem poszaleć i pojeździć z medami. Ale żeby nie było tak kolorowo, to pancerz jak na X ma raczej cienki, czasem coś odbije, ale nie ma co na niego zbytnio liczyć. Do tego bardzo wąski kąt działa, cały czas trzeba obracać cały kadłub aby przestawiać się na cele będące nawet w miarę blisko siebie. Depresję działa też ma słabą, co potrafi czasem przeszkodzić, ale te wady są niczym przy jego zaletach :) Na pewno warto poświęcić na niego to 300k expa.

Nie nerfią go, bo to radziecki pojazd, a one po prostu muszą być najlepsze :D

Kingofworldss
Napisany 05 Paź. 2013 - 19:37
#5

użytkownicy
Jestem posiadaczem objecta 268 i jestem z niego zadowolony. Dmg 800 do nawet 1050 ale to rzadko. Z full wyposażeniem i towarzysze broni osiąga przeładunek 14.03s jak dobrze pamiętam. Szybki i mobilny pojazd. Kamo wg mnie jedno z najlepszych w grze. Najlepsze bitwy po 8k-9k dmg.
Czołg godny polecenia

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.