kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1385 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - ZSRR
1
IS 7 moduły

Czołgista111
Napisany 11 Sie. 2013 - 10:14
#1

Witam wszystkich w najbliższych dniach kupie IS 7 chciałbym się dowiedzieć jakie moduły zamontować myślę nad dosyłaczem systemem naprowadzania (słyszałem że wolno celuje) i wentylacją chciałbym też dowiedzieć się co wy o tym myślicie

Franio
Napisany 11 Sie. 2013 - 15:52
#2

użytkownicy
Dosyłacz i wentylacja jak najbardziej, ale zamiast naprowadzania lepiej na nim sprawdza się stabilizator pionowy. Mam taki zestaw wyposażenia na swoim i jestem zadowolony :)

Assire
Edytowany 11 Sie. 2013 - 22:57
#3

użytkownicy
Dosyłacz, stabilizator i naprowadzanie. Wentylka zbyt mało daje, zwłaszcza jeśli chodzi o czas celowania. 0,3 sekundy ładowania dłużej ma małe znaczenie praktyczne, 0,3 sekundy celowania już jest wyraźnie widoczne.

Czołgista111
Edytowany 12 Sie. 2013 - 10:38
#4

użytkownicy
to zamiast wentylacji kupie stabilizator
i chciałbym się dowiedzieć jakie umiejętności na załodze bo IS 8 zostawiam z załogą

Baltic_Porter
Napisany 12 Sie. 2013 - 10:42
#5

użytkownicy
żarówka i naprawa na załogantach to podstawa dla HT,

Franio
Edytowany 12 Sie. 2013 - 14:49
#6

użytkownicy
Co do wyższości naprowadzania nad wentylacją nie byłbym taki pewien. Wentylacja wypływa na umiejętności wszystkich załogantów, czyli poprawia zasięg widzenia (dowódca), szybkość celowania, celność i prędkość obrotu wieży (celowniczy), mobilność (kierowca), zasięg sygnału (radiooperator) no i oczywiście prędkość ładowania (dwóch ładowniczych). IS-7 ma kiepską celność i czas celowania, ale stabilizator w zupełności wystarczy, ponieważ nie jest to czołg snajperski tylko do walki na bliski dystans.

Co do perków to jako pierwsze żarówa i naprawa, a dalej wedle uznania, przydatne są hamowanie sprzęgłem, jazda terenowa (dla kierowcy) i strzał z biodra (celowniczy).

Czołgista111
Napisany 12 Sie. 2013 - 19:46
#7

użytkownicy
dowódca - żarówka
kierowca - hamowanie sprzęgłem
celowniczy - strzał z biodra
radiooperator - ? ( naprawa )

Assire
Napisany 12 Sie. 2013 - 20:18
#8

użytkownicy
Proponuje sprawdzić na wot wiki ile konkretnie daje wenta na is7. Moim zdaniem nic nie daje.

Czołgista111
Napisany 12 Sie. 2013 - 20:29
#9

użytkownicy
5% to mało

dex1
Edytowany 12 Sie. 2013 - 22:27
#10

użytkownicy
Dosyłacz i system naprowadzania (celowanie) to 100% konieczność na tym czołgu. Celownik w tym ruskim pojeździe zbiega się cholernie wolno ;).

Na 3 moduł można wziąć:
- Wentylację (polecam, jeśli chcemy połączyć z skillem Towarzysze Broni)
- Osłona przeciwodłamkowa - przed 8.6 absolutna konieczność (5 art na bitwę, stare dobre czasy xD), obecnie lepiej brać co innego, chociaż nie wiadomo, co za kilka patchy będzie się z artą działo ;).
- Stabilizator, wyjątkowo przydatny jak lubimy grać dynamicznie.

Co do umiejętności:

1. perk: dowódca 6 zmysł, reszta naprawa
2. perk: dowódca naprawa, celowniczy strzał z biodra, kierowca jazda terenowa\hamowanie sprzęgłem, radiooperator rozeznanie w sytuacji.
3. perk: towarzysze na wszystkich

Czołgista111
Edytowany 13 Sie. 2013 - 08:13
#11

użytkownicy
Osłony przeciwodłamkowej chyba nie zamontuje ponieważ jak gram teraz to arta max 4 na 100 bitew
z tymi umiejętnościami zrobie jak mówi dex1
a do modułów dosyłacz i stabilizator a co 3 nie wiem

marcin1985
Napisany 13 Sie. 2013 - 11:59
#12

użytkownicy
Dosyłacz
Stabilizator
Wentylacja

Grałem przez pewien czas z ulepszonym systemem naprowadzania zamiast wenty . Według mnie się to nie sprawdza . Powyższe zestawianie jest dla mnie optymalne.

Czołgista111
Napisany 13 Sie. 2013 - 17:35
#13

użytkownicy
a te 5% to dużo ??

Franio
Napisany 14 Sie. 2013 - 11:47
#14

użytkownicy
Jakoś kolosalnie dużo to to nie jest, ale na pewno czuć i widać poprawione parametry czołgu.

@dex1
Ja raczej nie widzę sensu w dawaniu 'Towarzyszy broni' na 3 perk, ponieważ rzadko kiedy udaje się w ogóle skończyć ten trzeci, a Towarzysze muszą być na 100% aby działali. Na trzeci perk powinno dawać się cokolwiek czego "efekt działania zwiększa się wraz ze wzrostem poziomu umiejętności", a towarzyszy zawsze można dać poprzez resetowanie umiejętności załogi jak już będzie wystarczająco doświadczona.


Czołgista111
Edytowany 15 Sie. 2013 - 08:53
#15

użytkownicy
narazie będe szkolił 1 umiejętność do 3 kiedyś się dojdzie
na kw5 będe kończył 3

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.