kliknij aby powiększyć
1688x1060 : 1109 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - ZSRR
1
KW 2
Jakie są zarobki KW 2?

marcin123123
Napisany 10 Kwie. 2013 - 14:53
#1

użytkownicy
Mam zamiar kupić KW 2 tylko nie wiem jak jest z zarobkami czy po bitwie wychodzi na + czy - oczywiście bez premki i z troll działem

killBox
Napisany 10 Kwie. 2013 - 16:27
#2

użytkownicy
Ja wychodziłem na + tylko sporo dmg musisz zrobić. Tyle w temacie

Walter_NovotnyPL
Napisany 10 Kwie. 2013 - 18:53
#3

użytkownicy
Oj tam sporo. Celne trafienie w Tygrysa może zabrać mu 1000hp (kilka bitew które nim zrobiłem i efekt jest piorunujący).

Menthus
Napisany 10 Kwie. 2013 - 20:38
#4

użytkownicy
Nawet strzelając ze złota wychodzę na +
Tylko trzeba wbijać pestki w wrogów z dużą ilością hp

yaroo_p
Napisany 10 Luty 2014 - 22:37
#5

użytkownicy
Ja tam lubię ten czołg za swojego "trolla". Z tym działem na pokładzie plus dosyłacz i system naprowadzania a srederka przybywa zawsze na plus. Np. KV-1S przy trafieniu w bok masz na strzała. Demage to 350-1100 a 500-800 jest niemal standardem i jeśli opanujesz to działo to mimo słabej celności będziesz trafiał i zdejmował pojazdy nawet z dość znacznych odległości.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.