kliknij aby powiększyć
1600x989 : 219 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - ZSRR
1
T-50 wymiana modułów/towarzysze broni.

Mortanes
Edytowany 27 Ma. 2013 - 02:42
#1

użytkownicy
Witam serdecznie.

Mam pytanie odnośnie modułów do t-50. Posiadam wentylację, osłonę silnika i osłonę przeciwodłamkową. Chciałem zamontować ulepszone drążki/zawieszenie i nie wiem z czego zrezygnować. Wymyśliłem taki myk że zrobię towarzyszy broni i wywalę wentylacje to będzie tak samo jeździć jak z wentylacją. Pytanie jest następujące czy towarzysze broni dają tyle samo co wentylacja? Gdzieś wyczytałem że tak ale chciałem się upewnić.

Franio
Napisany 27 Ma. 2013 - 12:55
#2

użytkownicy
Towarzysze broni dają to samo co wentylacja, +5% do skilli załogi, więc mozesz wywalić wentylacje, nic na tym nie stracisz, ale zamiast montować ulepszone drążki skrętne, proponowałbym zainwestować w osłoniętą optykę, która jest dla scouta obowiązkowa.
Drążki generalnie dużo nie dają, mają one sens tylko wtedy jak potrzeba większej nośności zawieszenia bez tracenia expa na drugie gąski. Przydatne przy szybkich grindach :)

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.