kliknij aby powiększyć
1920x1200 : 921 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - ZSRR
1
IS 7 ostrzezenie dla idacych w to drzewko

slepy1903
Napisany 24 Luty 2013 - 12:53
#1

użytkownicy
Jesli wybraliscie to drzewko zeby miec X na CW no to troche lipa bo ta jego wybuchajaca lampka potrafi zakonczyc zabawe na starcie. Mam znajomka ktory ma IS 7 i przechwalal sie jaki to on jest zajebisty, wiec mowie mu chodz na treningowke :) wziolem ob 704 z
bel 10 :))) poszlismy na czolowe pierwszy strzal w lampke rykoszet drogi exploud :) ze zlota za pierwszym strzalem poszedl w luft. na dystans 250m byl zkontowany i zaskalka po 3 strzalach pofruna do bozi. Na dziesiatkach wszyscy pruja z golda tak ze nie polecam tego czolgu jesli ma to byc wasza pierwsza dziesiatka w garazu

Scytian
Napisany 24 Luty 2013 - 16:27
#2

użytkownicy
Człowieku ! Przeczytaj to co napiszesz przed wysłaniem! Bez polskich znaków trudno się czyta!
A poza tym żaden T10 nie jest niezniszczalny!

Palce
Napisany 24 Luty 2013 - 17:26
#3

użytkownicy
"Bozi" z dużej litery!

Franio
Napisany 24 Luty 2013 - 18:59
#4

użytkownicy
Nie jest żadnym wielkim odkryciem to, że ISy mają skłonności do częstych eksplozji. Jak komuś to bardzo przeszkadza to zawsze można zainstalować mokry magazyn amunicyjny kosztem np. wentylacji i po problemie.

Assire
Napisany 24 Luty 2013 - 22:02
#5

użytkownicy
No, nie do końca, mam na is7 prawie 500 bitew i wybuchł mi może ze 3 razy.. A nie mam na nim mokrego magazynu, jedyne co to Bezpieczne Magazynowanie na ładowniczym, a i to od dość niedawna.

abdagore
Napisany 05 Ma. 2013 - 20:00
#6

użytkownicy
IS7 to dobry tank, oczywiście w odpowiednich rękach... Jak ktoś jest ślepy (!) to i z 10 metrów nie trafi w Mausa.

Walter_NovotnyPL
Napisany 06 Ma. 2013 - 08:14
#7

użytkownicy
Jeśli strzela z JgPz E100 to pocisk może spaść przed Mausem ;P

Bobrzasty
Napisany 16 Kwie. 2013 - 09:43
#8

użytkownicy
Już dawno tutaj nie zaglądałem a proszę, jakie zabawne rzeczy można znaleźć.

Pierwsza sprawa to słownik kolego, bo zęby bolą a ziemniaki gniją w piwnicy jak to czytam...

"byl zkontowany" - skątowany jak neologizm to chociaż bez ortografa. Poza tym jak to przeczytałem to już wiedziałem że kolega nie ogarnia IS-7 - tym czołgiem stajesz na wprost a nie pod kątem! Fakt, walą wtedy pod dzióbek ale coś za coś, ułożenie płyt przedniego pancerza zdaje egzamin jak stoisz na wprost, w przeciwnym razie byle pocisk Cie przebije.

Co do wybuchu magazynu amunicyjnego - trochę bitw przejeździłem, i nie mogę sobie przypomnieć abym wyłapał coś takiego więcej niż ze dwa razy. A widziałem to w bitwach też może ze dwa więc ktoś ma po prostu pecha.


trophy3
Napisany 16 Kwie. 2013 - 10:35
#9

użytkownicy
a w nowym patchu is7 dostanie buffa i dopiero będzie śmigał.
60km/h i szybkie zajęcie dobrej pozycji. oj będzie się działo.

lubieplacki199820
Edytowany 01 Maj 2013 - 13:52
#10

użytkownicy
Ja mam na isie 7 ponad 230 walk i ani razu nie dostałem ammo racka a widziałem 2x jak isek 7 dostał go wiec nw czego sądzisz że jest zły. Ogólnie uważam isa 7 za dość słaby czołg bo brzuszek jest znacznie słabszy niż był kiedyś.IS byłby genialny gdybysmy zajęli jakąś górkę schowali brzuszek i rozpoczęli ostrzał z niej ale jest minus ten czołg słabo opuszcza działo i według mnie autorytet isa 7 jest teraz znikomy. Owszem są pro gracze którzy nim potrafią czarować ale ogólnie grając moim t110e5 nigdy nie boje sie isa7 bo wiem że przy amerykaninie wymięka :P

markopolo
Napisany 24 Wrze. 2013 - 00:48
#11

użytkownicy
Na IS-3 stoczyłem 642 bitwy i palił się może ze 15 razy.To ile razy zapłonie zależy od gracza, jak będzie chował tył IS-3 to uniknie pożaru.Stosuje zasadę nie za wszelką cenę atakować, szczególnie jak trzeba wyjechać za osłony, walisz w przeciwnika ale sam obrywasz.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.