kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 355 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - ZSRR
1
T-28

KubaRozruba
Napisany 30 Sty. 2013 - 11:50
#1

użytkownicy
Siema mam problem mianowicie chce dojść do KW-1 tylko że na niego trzeba uzbierac 13500 doswiadczenia a problem jest taki że ten t-28 to jest kompletne gówno a nie czołg wystarczy że w kogos wjade przypadkowo i -16 hp jakie macie rady jeździć tym czołgiem jak grać i wogóle.

Walter_NovotnyPL
Napisany 30 Sty. 2013 - 12:15
#2

użytkownicy
Staraj się strzelać z większej odległości. Jeśli nie będziesz dopuszczał do okrążenia to tym czołgiem możesz naprawdę dużo zdziałać. Podczas bitwy unikaj spotkania z czołgami wyższych tierów. Gdy są takie w bitwie to walcz w drugiej linii.

adamusek2009
Napisany 30 Sty. 2013 - 12:46
#3

użytkownicy
Dokładnie staraj sie bic niższe tiery.Ja na nim dosc szybko zdobyłem doswiadczenie na Kw-1.I nie pchaj sie do przodu :)

Franio
Napisany 30 Sty. 2013 - 12:47
#4

użytkownicy
Załóż na nim ZiS-4, wyłożysz zaledwie 3k expa więcej a gra tym czołgiem stanie się przyjemniejsza. Graj nim jak snajperem, czyli jak nie jesteś na górze tabelki to nie pchaj się do przodu i zajmuj pozycje z najlepszą widocznością na pole walki. Jak wylosuje bez V tierów to wtedy dopiero jeździj z atakiem.

Żeby grało się jeszcze przyjemniej to polecam założyć mu tego skina :D

marko
Napisany 23 Luty 2013 - 19:48
#5

użytkownicy
Zamontowanie dosyłacza zmniejsza czas ładowanie czyli jak zamontuje drugi osiągnę ten sam efekt ?.

Assire
Napisany 23 Luty 2013 - 22:03
#6

użytkownicy
Spróbuj założyc drugi. Jak się uda, powiedz nam jak. Założę sobie trzy na isa 7

Franio
Napisany 23 Luty 2013 - 22:58
#7

użytkownicy
Podobno po założeniu 50 dosyłaczy czas ładowania spada do 0,0001 sekundy :D

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.