kliknij aby powiększyć
1600x900 : 368 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - ZSRR
1
T-150
Witam

adamusek2009
Napisany 23 Sty. 2013 - 13:33
#1

użytkownicy
Co sadzicie o T-150 dobry czy zły mam mozliwosc kupna.Po Kw-1.Bedzie dobry czy zły.Dzieki z góry za opinie

Walter_NovotnyPL
Napisany 23 Sty. 2013 - 17:39
#2

użytkownicy
Rzadziej spotykany od KW-1s więc możesz być potencjalnym celem jako ciekawostka. Pancerz twardy, jest zapowiedzią całej linii ciężkich ruskich z mocnym pancerzem. Ma mniejszą mobilność niż KW-1s i nie ma straszącego działa, więc efekt psychologiczny tak nie działa. Bardziej nadaje się do walki na większych dystansach gdzie dzięki pancerzowi jest nie do przebicia a działo o większej szybkostrzelności niż w KW-1s może może ostrzeliwać natarcie.

PancerLake
Napisany 23 Sty. 2013 - 19:53
#3

użytkownicy
Ja polecałbym ci iść w serie IS-ów.

adamusek2009
Napisany 23 Sty. 2013 - 22:11
#4

użytkownicy
dzieki miałem Isa ale słabiutki był :( kupiłem teraz tego T-150 masakra jedzie jak ciągnik z dwiema przyczepami pod górke sprzedałem go :(

Walter_NovotnyPL
Napisany 23 Sty. 2013 - 22:41
#5

użytkownicy
Miałeś ISa i go sprzedałeś? Jak możesz oceniać czołg po 2-19 bitach? IS ma słaby pancerz ale działo mocno uszkadza i jest względnie szybki. Skoro dalsze czołgi są dla ciebie słabe to już dalej nie dojdziesz niż 6 tier.

Franio
Napisany 24 Sty. 2013 - 09:39
#6

użytkownicy
Bez przesady, nie jest taki wolny. Było zamontować w nim trzeci silnik i poczułbyś różnice. Poza tym T-150 jest mocny, działko ma to samo co KV-5 na 8 tierze.
Skoro Ci IS też nie podpasował to już lepiej nie graj, bo nic Ci dalej nie podpasuje ;p

Scytian
Napisany 24 Sty. 2013 - 10:03
#7

użytkownicy
Jak ci IS nie podpasował to albo skończ z tą grą albo zmień nację którą grasz. IS to taka kwintesencja Ruskiego drzewka, super działo dość szybki i zwrotny i z pancerzem też nie najgorzej. Chyba jedyny czołg którym grało mi się lepiej to KW-3 no i może Chi-ha

adamusek2009
Napisany 24 Sty. 2013 - 13:22
#8

użytkownicy
Panowie spokojnie :) z grą nie skoncze.Może zmienie nacje na niemiecka.A kw-1 zostanie do zarabiania.Pozdro

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.