kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 357 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - ZSRR
1
IS 6 premium

marko
Napisany 20 Sty. 2013 - 13:23
#1

użytkownicy
Warto wydać tyle złota,jakie są zalety, wady i co ważne zarobki.

Franio
Napisany 21 Sty. 2013 - 09:43
#2

użytkownicy
Za 11800 golda nie warto. Dołóż jeszcze 200 i bierz T34. Co do IS-6, to cóż, pancerz ma nawet przyzwoity, mobilność średnią, ale czołg ciężki z tak niską penetracją na VIII tierze na starcie należy skreślić, kiedy za prawie taką samą cene mamy T34, który zarabia krocie i ma ponad 70mm więcej średniej penetracji. Wiadomo przecież, że im większa penetracja tym więcej przebijesz tym więcej uszkodzisz a więc i więcej zarobisz, a o to w premium tankach chodzi :D
Co do innych wad to IS6 koszmarnie długo celuje i do tego z bardzo mizerną celnością więc i po weakspotach ciężko by tym walić. O zarobkach to się nie wypowiadam, ale nie wydaje mi się by więcej od T34 zarabiał ;p

marko
Edytowany 21 Sty. 2013 - 12:49
#3

użytkownicy
Przecież T34 nie jest premium tankiem ?, chyba że chodzi ci o T34 USA takowy posiadam.Z ruskich tanków lepiej iść w linię IS czy KW.

Franio
Napisany 21 Sty. 2013 - 13:27
#4

użytkownicy
T34 nie mylić z T-34 ;p To jak go masz i chcesz drugiego premium tanka, to już lepszy Lowe niż Is-6:)

Jeśli chodzi o ruską linie, to wybór należy do Ciebie. Są do dwie odmienne linie i zależy jaki styl gry preferujesz. Linia KV-3 -> KV-4 -> ST-1 -> IS-4 to przede wszystkim wolne, niezbyt mobilne czołgi, ze świetnym pancerzem i przyzwoitą siłą ognia, natomiast linia z ISami to głównie prędkosć i mobilność. Siła ognia praktycznie taka sama jak w linii równoległej (wyjątek to tylko KV-4 który nie ma działka z IS-3). Wadą ISów jest to, że pancerz to mają tylko na wieży, a w kadłub to wchodzi praktycznie wszystko :) Ja bym polecał bardziej ISy, bo gra bunkrami na gąskach potrafi frustrować ;p

Mentus
Napisany 21 Sty. 2013 - 18:39
#5

użytkownicy
Ale kw-4 to czołg-bajka . Jeszcze nie mam 107-ki ale z drugą wieżą to po skątowaniu nic nie jest w stanie go przebić . Ostatnio jak grałem to is-7 poszedł do krainy wraków bo nie mógł mnie przebić . Wydaje się ,że ma duży weakspot na wieży ,ale i ona dużo odbija .
Polecam KW-ki

Franio
Napisany 21 Sty. 2013 - 19:19
#6

użytkownicy
Sam niedawno kupiłem KV-4, ale powiem szczerze, że nie potrafię póki co go zbytnio ogarnąć. Przeszkadza mi najbardziej jego brak mobilności i denerwujące jest, że frustraci którzy nie mogą go przebić ładują od razu gold ammo, a wtedy i kątowanie nic nie daje. Słyszałem też opinie, że lepiej grać z pierwszą wieżą, bo można na niej zamontować topowe działko, ma taki sam pancerz na przodzie jak druga wieża i co najważniejsze, nie ma tego gigantycznego weakspota w postaci wieżyczki na wieży ;p

nightmaare
Napisany 25 Sty. 2013 - 07:23
#7

użytkownicy
franio odezwij się do mnie w grze ten sam nick co tutaj, kw4 z łatwością odbija golda, tylko najwyraźniej nie umiesz się ustawiać.

Mentus
Napisany 25 Sty. 2013 - 15:13
#8

użytkownicy
ZAMONTUJ drugą wieże jaki pierwszy moduł , bo jest w stanie o wiele więcej odbić nawet tym weakspotem . KW-4 wszytko odbija .

michu944
Napisany 20 Ma. 2013 - 16:21
#9

użytkownicy
Mam IS 6 ... Czołg jest dobry w krótkim starciu na nie większa odległość niż 80m. Tym czołgiem lepiej wystawiać lekko boczny pancerz niż przód ...

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.