kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 329 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - ZSRR
1
KW-1S
Czy warto urzywać 122mm D2-5T

Wujekhasz
Napisany 15 Gru. 2012 - 09:36
#1

użytkownicy
Witajcie czołgiści moje pytanie kieruję do czołgistów którzy posiadają lub posiadali KW-1S.
Jak wygląda ekonomika czołgu przy topowym dziale. Mam KW-1S od kilku dni i zauważyłem że naprawa kosztuje około 4k kredytów. Z tego co widzę to działo jest dość drogie a i pestki w teście jak sprawdzałem ceny były po 1k za sztukę. Wiec zastanawiam się czy taka inwestycja ma sens ? Od razu przyznam się że gram bez premki. Pozdrawiam i dzięki za poświęcony czas.

PancerLake
Napisany 15 Gru. 2012 - 14:43
#2

użytkownicy
Mam ten czołg i nie jest tak źle.Nie wychodze na minus ,na plus niby też sporo nie ,ale czołg nie powoduje strat

Franio
Napisany 15 Gru. 2012 - 14:51
#3

użytkownicy
Inwestycja ma sens, bo gra się nim bardzo przyjemnie. Co do ekonomiki to straty on raczej rzadko przynosi, dopiero jak się przegra i mnóstwo pocisków wystrzeli, ale jako creditmaker to on się nie sprawdza. Są mecze że się wyjdzie ze 20k na czysto (bez premki oczywiście) ale i są gdzie ledwo się ze 3k wyciągnie. Generalnie gra nim sprawia dużą radoche i warto drugie działko odkryć w drodze do ISa, ale zarabia on gorzej od KV-1.

Shr3KPL
Napisany 17 Gru. 2012 - 20:13
#4

użytkownicy
Tak, jak najbardziej tak!
Kiedyś jak zaczynałem grać w wot'a,
miałem taką samą decyzję i powiem że do dziś nie żałuje,
Z tym działem na 6 tierach będziesz Najlepszy,
A wkońcu dostajesz expa za zniszczenia a jak masz Prawie każdy czołg na strzała, 4 tieru i niektóre z 5 tiera, a tak to każdy kto ma około 420 hp pada na hita :)
Polecam!

Pozdrawiam

marko
Napisany 14 Sty. 2013 - 22:10
#5

użytkownicy
Które działo jest najlepsze,jakie dodatkowe wyposażenie zamontować.
Co oznacza stwierdzenie dostajesz expa za zniszczenie.

Wujekhasz
Napisany 15 Sty. 2013 - 20:21
#6

użytkownicy
marko chodzi o to że im większe zadasz uszkodzenia przeciwnikom tym więcej kasy i exp-a na badania dostaniesz. Czasem za przegraną bitwę dostaniesz więcej kredytów niż przy wygranej w której zostałeś zabity nim kogoś uszkodziłeś np. Arta cię wykończyła lub sam grałeś Artą :). Działo 122mm zdecydowanie polecam. Trzeba pamiętać że długo się przeładowuje a często wrogowie robią to 2/3 razy szybciej wiec nie graj bohatera grunt to dobra miejscówka i dosyłacz to podstawa. Reszta zależy od twojego stylu gry ja wybrałem lunetę i siatkę maskującą. Gram nim bardziej jako TD :)
Pewnie robię źle ale mnie taki styl pasuje :)

WotXtier
Napisany 15 Sty. 2013 - 23:01
#7

użytkownicy
KW-1s.Szybki z kapryśnymi działami .Często walczy z Tier-IX gdzie musi być ostrożny bardzo.

Jeśli dojdziesz do wniosku że walka nim z działem 122-mm jest do kitu.A koszty nieadekwatne do zysku.To wywal wszystko.Załóz podsatwowa wierza i działo 85-mm i graj jak medem.tylko staraj sie atakowac z doskoku jadąc za silniejszymi HT-kami.I jak one podejmą walkę na średnim dystansie.TO dawaj gaz do dechy doskocz do przeciwnika i atakuj boki i tył.Działo 85-mm szybko się przeładowuje masz szansę pierdyknąć kilka pestek w bok jakiegos HT-ka.

Tak grając uciekłem szybko z KW-1s dalej bo to działo 122-mm doprowadzało mnie do łez.


bigbastek
Napisany 16 Sty. 2013 - 06:00
#8

użytkownicy
@WotXtier
Po raz kolejny wypisujesz bajki z krainy mchu i paproci, KW-1S NIGDY nie trafia w randomach na 9 tiery (pomijając głupie zestawiania plutonów)
Działo 122mm jest kwintesencją tego pojazdu, bez tego działa to jest lipa a nie czołg, na kompaniach nie masz szans na grę bez tego działa.

Donvito
Edytowany 16 Sty. 2013 - 07:10
#9

użytkownicy
To zależy kiedy nim grał. "Nigdy nie trafia" dopiero od patcha 8,0 lub 8,1. Wcześniej się zdarzało.

bigbastek
Napisany 16 Sty. 2013 - 07:41
#10

użytkownicy
@Donvito
co było a nie jest nie pisze się w rejestr ;)

Teraz nie trafia na 9 tiery i kropka, po co wprowadzać zamieszenie. Równie dobrze można powiedzieć że KW-3 najlepiej wymiata na 6 tierze ale ..... od kilku patchy jest to błędna odpowiedź.

WotXtier
Napisany 16 Sty. 2013 - 13:36
#11

użytkownicy
Nie każdy kto dojdzie w końcu do KW-1s i założy 122-mm bedzie zadowolony i będzie zarabiał przy tych kosztach jakie wzrastają po założeniu nowej wierzy i działa 122-mm.Są za wysokie jak na ten tier uważam.

Mi nie pasowało długie przeładowywanie tego działa.Gram mocno ofensywnie i często przez to działo które robi dużą ilość "0" strzałów i rykoszetów byłem wystawiony na łatwy cel.

Dla spokojniejszych graczy.Którzy lubią sobie przycelować z za kamyczka może to działo okazać się wyśmienite.

Lecz kłania się czytanie ze zrozumieniem co bardzo widzę kuleje w narodzie.Bo napisałem.

"Jeśli dojdziesz do wniosku że walka nim z działem 122-mm jest do kitu.A koszty nieadekwatne do zysku." To po prostu wywal i już

Może się zdarzyć i tak u kogoś.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.