kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1094 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - ZSRR
1
KW-2 , KW-1S czy T150
Co po KW-1 ?

Wujekhasz
Napisany 06 List. 2012 - 20:05
#1

użytkownicy
Witajcie co polecacie po KW-1? Oczywiście miło było by gdybyście napisali dlaczego akurat ten czołg. Z góry dzięki za pomoc :)

jacek87003
Edytowany 06 List. 2012 - 20:58
#2

użytkownicy
Jeśli chcesz zarobic to polecam KV-2 bo jest do tego stworzony.
A jeśli chcesz dojść do jakiejs dziesiątki to KV-1S.
Mam KW-2 w garazu, gra sie nim swietnie.
Mialem KW-1S, tez jest fajny, jesli zamontujesz długą 122.
Mam nadzieje ze ci pomoglem. T-150 nie gralem wiec nie wiem. :D
A obecnie mam IS'a i KV-2

Scytian
Napisany 06 List. 2012 - 21:25
#3

użytkownicy
Miałem wszystkie, wszystkie są świetne, nie da się wybrać najlepeszego. T-150 to taki mniejszy KW-2 tylko bez 152, te dwa to typowo ciężkie czołgi, KW-1S jest takim bardziej pół-medem, gra się nim wyśmienicie zresztą IS'em też gra się super, IS-3 według mnie rządzi na swoim tierze, ale niestety jego następca IS-8 jest bardzo trudny do ogarnięcia. Wybierz to drzewko które chcesz kontynułować.

Franio
Napisany 07 List. 2012 - 12:36
#4

użytkownicy
Grałem tymi trzema i muszę powiedzieć, że wszystkie są fajne. Najnormalniejszy wydaje mi się być T-150, jest to taki czołg bez wyraźnych wad. Pancerz, działo, prędkość, mobilność i ceny pocisków na rozsądnym poziomie (jak na swój tier oczywiście). Po prostu porządny HT. Bez zalet, wad i przez to troszke bez charakteru.
KV-2 to coś w stylu opancerzonej artylerii strzelającej poziomo. Jest wolny, ma bardzo wysoką sylwetke, ale działko 152mm rekompensuje to wszystko. Jak się porządnie trafi, to praktycznie wszystko od 6 tierów w dół schodzi na jeden hit. Jedyne co, to bez dosyłacza, załogi co najmniej na 90%, szybszego skupiania i wentylacji można się troche nim umęczyć, ale z tymi modułami reload to "tylko" 18 sek, wiec da sie juz pograć ;p I najważniejsze, używać należy tylko i wyłącznie pocisków HE.
No i Kv-1s. Jak dla mnie to drugi najprzyjemniejszy czołg w grze jakim grałem (zaraz po JagdPanthII). W grze zrobili z niego czołg ciężki, ale w rzeczywistości to med z potężnym działem. Jego główne wady to
-pancerz, jest bardzo mizerny, jedynie 5 tiery mogą mieć z nim drobne problemy,
-reload, z dosyłaniem i wentylacją około 13 sek (bez ponad 15 sek)
-wolne skupianie celownika
-drogie pestki (1k za strzał)
ale przy sile tego działa, wady te są praktycznie niczym. Działko regularnie wali dmg na ponad 400 hp i dzięki penetracji na poziomie 175mm nawet ósme tiery w dolną płytę można porządnie trzepnąć.

Generalnie najbardziej polecam Kv-1s, sprawia największą radość z gry i grindowanie do IS trwa praktycznie chwile, bo dzięki dużym zadawanym zniszczeniom dostaje się sporo expa (kredytów też, ale one idą na amunicje). Dobrze go zostawić w garażu, bo przydaje się na kompanie seniorskie.

Wujekhasz
Napisany 08 List. 2012 - 17:55
#5

użytkownicy
Tak myślę że muszę kupić wszystkie ale zacznę chyba od T-150. Skoro wydaje się najbardziej wszechstronny :) No i prowadzi do KW-3 :) który bardzo mi się podobał z Testów patcha przed zmianami w samym KW :) Dzięki za pomoc.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.