kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 1538 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - ZSRR
1
KW-4
KW-4

RENAULTMAGNUM
Napisany 21 Czer. 2012 - 17:55
#1

użytkownicy
mam pytanie co do KW-4 a dokładnie do wyposażenia jakie kupić kupiłem juz do niego dosyłacz lornetę polową i nie wiem co kupić jako trzecie zastanawiałem sie nad mokrym magazynem ale tam nie wybucha przynajmniej mi po 40 paru bitwach sie nie zdarzyło i teraz nie wiem co czy dużą osłone przeciw odłamkową czy coś innego czekam na wasze propozycje

abdagore
Napisany 21 Czer. 2012 - 20:03
#2

użytkownicy
wentylacja

Lukq
Napisany 21 Czer. 2012 - 21:06
#3

użytkownicy
albo wenty albo do celowania ulepszenie jeśli wolno celuje jeśli nie to wentę pakuj

RENAULTMAGNUM
Napisany 21 Czer. 2012 - 23:35
#4

użytkownicy
ok dzieki za odpowiedzi kupi wentylacje ;)

krzyzyk31
Napisany 25 Czer. 2012 - 13:08
#5

użytkownicy
Witam też idę linią ruskich HT i właśnie mam możliwość kupna KW-4. Wiem że to kloc i magnes dla arty, ale liczę na wypowiedź jakiegoś gracza który coś tam nim trochę pograł i wypowie się na temat taktyki gry tym tankiem. Co do modułów na pewno wenta,dosyłacz i właśnie stabilizator czy osłona. Lornety nie biorę pod uwagę chociaż wiem że tank jest ślepy jak kret.

Berni90PL
Napisany 25 Czer. 2012 - 13:16
#6

użytkownicy
Tak jak Kw-3 to wolny czołg jednak ma potężną ścianę pancerną z przodu. Jeżeli jest w grupie może prowadzić atak przyjmując przy tym znaczną ilość pocisków. Jednak jeżeli pozostanie sam na otwartym terenie jest bardzo łatwym celem. Ponadto jego boki są miękkie więc nie ma trudności z ich przebijaniem

Najlepiej jeździć nim w miejscach pozwalającym mu się do czegoś przytulić by go nie zajechał jakiś inny czołg, poza tym powinien mieć wsparcie szczególnie podczas ataku. Sam może stanowić żywa tarczę i bronić swoich towarzyszy.

RENAULTMAGNUM
Napisany 26 Czer. 2012 - 03:18
#7

użytkownicy
KW-4 bardzo dobry czołg berni czy ja wiem boki słabe wierza 180/150/140 kadłub 180/150/90 bardzo dużo rykoszetuje i nawet i tu zaznacze od 9 tieru z topowymi działami sie zdarza że jest rykoszet to już sukces jak na 8 tier działo topowe ma bardzo dobrą celność wmiare szybkie przeładowanie penetracja przebija bez problemu uszkodzenia tu ich troche brakuje ale nadrabia szybkością co do modułów ja mam lornetę przyadaje sie uwierz mi dosyłacz to obowiązek i dużą osłonę też sie przydaje jak arta delikatnie chybi to już nie spada 200-300 tylko do 100 a to jeden coś ratuje

Berni90PL
Napisany 26 Czer. 2012 - 07:43
#8

użytkownicy
Nie powiedziałem że to zły czołg. Nawet uważam go za lepszego od Is-3, Jednak dla mnie jego pancerz nie jest straszny gdyż linia KW ma swoje znane wszystkim typowe słabe punty, które zna się na pamięć.

krzyzyk31
Napisany 26 Czer. 2012 - 12:27
#9

użytkownicy
Kupiłem tego tanka i powiem tak narazie mi szkoda wydanego wolnego expa na jego odkrycie. Kloc straszny, ale myślałem że trochę nadrobi pancerzem. Niestety losowania dla tego tanka nie są korzystne,non stop X tier a tam robimy za tarczę strzelniczą [mi się trafiły takie losowania nie wiem jak inni mają]. Nie mam jeszcze topowego działa tylko 122 w spadku po KW-3 i jest ciężko. Jedyna słuszna taktyka na tiery wyższe niż VIII to odłamkowe i można nieźle pocharatać zanim padniemy. Jedyny plus to wygrana walka jeden na jeden z VK4502A od 100% w wąskiej uliczce na Himelsdorfie.

RENAULTMAGNUM
Napisany 26 Czer. 2012 - 12:38
#10

użytkownicy
na początku jest słaby to prawda też byłem nei zadowolony ale ten czołg wymaga innego stylu gry musisz poczekać za domem aż ktoś przyjedzie nie ty graj nim ostrożnie ja miałem duże dośw bo kupiłem KW-4 jak już miałem KW-5 ponad 500 bitew wiec wiem jak nim grać bo to bardzo podobny czołg bez tego nocnika z przodu i slabyszm tyłem

szynkiel
Napisany 26 Czer. 2012 - 12:46
#11

użytkownicy
Do KW4 odsyłacz i wentylacja oraz opcjonalnie: stabilizator lub lorneta. Ja wybrałem to pierwsze i jest ok. Co do samego czołgu to teraz gra się wyśmienicie. Wcześniej wszystko w niego wchodziło i był 2 razy bardziej mułowaty:)
Teraz sporo odbija i ma zryw że ho-ho (jak na 100t).
No i można nim taranować jeśli jedziemy z górki:)

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.