kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 332 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
poprzednia12
PzIV dodatkowe moduły

p11k
Napisany 18 Kwie. 2012 - 23:46
#16

użytkownicy
coś koło 4 sekund właśnie.

Dziurawbucie
Napisany 19 Kwie. 2012 - 10:17
#17

użytkownicy
PzIV to poprostu snajper (z długą armatką),chyba tylko E-50 ma celniejszą armatę(ta sama armata na Phanterze nie jest juz taka dobra).Ciężko się nim "kołuje" bo z drugą wieżą i długą armatą traci na zwrotności i prędkości obrotu wieży, w porównaniu ze "stockowym" PzIV.Wentylacja +załoga 100%,już daje frajdę gry tym czołgiem.Rammer fajna sprawa.Warto mieć :).PzIV to jednak czołg 2 linii,oskrzydlający HT.Cele często są już podświetlone.Lornetka wydaje się być zbędna.Osobiście mam "ostrogi".Przydają się aby dojechać najkrótszą drogą tam gdzie potrzebna jest pomoc,czy wrócić i bronić bazy.Nowe 2 mapy są jakby stworzone dla tego czołgu :).
Wracając do armaty to mam 45szt pocisków na bitwę i zdaża się,że pestek braknie, przy hit ratio bliskim 90%.
Jest to w/g mnie najlepszy czołg do zarabiania na 5 tierze.

boruta69
Edytowany 25 Maj 2012 - 00:40
#18

użytkownicy
mam pytanie co to jest ta wentylacja??

czy chodzi o dodatkowe 5% umiejetnosci?

Walter_NovotnyPL
Napisany 25 Maj 2012 - 07:36
#19

użytkownicy
Tak. Wetylacja zwiększa wszystkie umiejętności załogi o 5%.

RENAULTMAGNUM96
Napisany 26 Maj 2012 - 03:38
#20

użytkownicy
ja na tierach 8 9 i 10 zawsze stosuje ammo rack dosyłacz i lornete polową w PZ IV napewno sie przyda wentylacja dosyłacz a 3 to nie wiem może być siatka albo lorneta

poprzednia12

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.