kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1464 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
PzKpfw V Panther

czolgista pl
Napisany 04 Maj 2012 - 12:11
#1

użytkownicy
A jak jest z PzKpfw V Panther?

Palce
Napisany 04 Maj 2012 - 15:08
#2

użytkownicy
Ojjj ojjj boli boooli, na początku oczywiście. Potem założyłem 7,5 L/100 które zabiera wrogowi po sto parę hp co cztery sekundy i że tak powiem można tym skutecznie wspierać kolegów ale samotnie czuję się jak mały bezbronny komar.
Pantera to doskonały snajper, raczej kiepska mobilność, opancerzenie też kiepskie. VkDB jest sporo zwrotniejszy, ale topowa krótka 88 ma za małą penetrację jak na ten poziom.
Z medów siódmego tieru stawiam ją na drugim miejscu zaraz po t20. Trzeci jest vkDB czwarty t43, francuz jeszcze przede mną.
Zostało mi 10 tysi expa do pantery 2, i cieszę się że kończę tą mało owocną współpracę.
Dodam że nie jestem amatorem drugiej linii i wolę działać na przedzie dlatego wiele razy zgubiło mnie to w panterze.
Ale jak zobaczysz gdziekolwiek, bez względu na odległość wroga to trafisz i uszkodzisz z 95 procent przypadków.

Lukq
Napisany 06 Maj 2012 - 08:48
#3

użytkownicy
Mi na pantherze się fajnie gra(oprocz czasu kiedy stockowa była) pancerz nie jest taki zły często rykoszety idą od górnej płyty z przodu mobilność nie jest taka straszna ale też nie zachwyca.Ostatnie działo z jednej strony świetne z drugiej do dupy.Ma b dobra penetracje i celność ale z drugiej strony słaby damage(choć ma dużą szybkoszczelność).Jak dla mnie to Panthera nadaje sie do wspierania reszty naszej druzyny i do zabijania scoutów.Szarżować nią nie ma co bo nie ma pancerza ciężkiego czołgu i działo ma za slaby damage żeby wygrać z każdym na 1vs1.

Walter_NovotnyPL
Edytowany 06 Maj 2012 - 09:10
#4

użytkownicy
Mi gra się bardzo przyjemnie Panterą. Jeśli przeciwnik jest trzymany na dystans to można go boleśnie kąsać. Panterą trzeba trafiać w moduły przeciwnika i przez to sparaliżować go. Pantera to kwintesencja niemieckości w tej grze. Szybkostrzelne celne działo do tego dobrze zarabia.
PS żeby skrócić walkę stockiem użyłem free expa

Dompio77
Napisany 31 Maj 2012 - 13:22
#5

użytkownicy
Dla mnie Pantera jak i Pantera II to pomyłka. Była upragnionym celem a stała się totalnym rozczarowaniem i stratą czasu nie polecam

Walter_NovotnyPL
Napisany 31 Maj 2012 - 13:27
#6

użytkownicy
Całkowicie się nie zgodzę. Napisz co cię rozczarowało, bo do ogólników nie mogę się ustosunkować.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.