kliknij aby powiększyć
1152x720 : 228 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
JagdPanther
Wyposażenie

Pure Sense
Napisany 11 Kwie. 2012 - 12:15
#1

użytkownicy
Jaki setup uważacie za sensowny dle tego TDka?
Dosyłacz już mam.
Myślę o dwóch pozostałych .
Lorneta wydaje mi się logiczna. Dorzucić do tego jeszcze wentylację ?
THX

Walter_NovotnyPL
Napisany 11 Kwie. 2012 - 13:06
#2

użytkownicy
Ja nic nie kupowałem bo i bez tego dobrze mi się walczyło. Lornetkę warto kupić ponieważ można ją przenosić. Warto mieć siatkę maskującą. Jeśli masz mało miejsc w garażu zakup innych rzeczy wydaje się nie rozsądny. Sądzę,że masz zamiar kupić w nieodległej przyszłości Ferdynanda i sprzedać JgPanterę. Wszystko zależy od twojego budżetu.

p11k
Napisany 11 Kwie. 2012 - 18:23
#3

użytkownicy
Skrzynka naprawcza, lornetka i dosyłacz będą najlepsze. Do tego dowódcy żarówę, a kierowcy szybszy obrót i jazdę po miękkim terenie.

BrunoBuszmen
Napisany 12 Kwie. 2012 - 07:11
#4

użytkownicy
Najlepszy zestaw to:
- Wentylacja,
- Dosyłacz,
- Lorneta;

Oczywiście że lornete możesz zastąpić siatką, ale tylko w wypadku braku funduszy.


btw. Masz golda na wymiane modułów?

Pure Sense
Napisany 13 Kwie. 2012 - 10:36
#5

użytkownicy
Mam dokupione 2 miejsca w garażu więc miejsce jet.
Golda też mam ale nie szastam nim :)

Widzę, że opinie różne .

Rozumiem, że siatka odpada więc pewnie lorneta.
Wentylację już dokupiłem i mam w sumie 116% skilla załogi więc reload mam naprawdę imponujący.

Dzięki za uwagi Panowie :)

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.