kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 342 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Hetzer

Menthus
Napisany 23 Ma. 2012 - 14:35
#1

użytkownicy
Chciałbym się dowiedzieć co Wy sądzicie o tym zbiorniku. Moim zdanie czołg genialny .Jedyny IV tierowiec ,który ma szanse na wygranie z czołgami V teru.Które działo jest Waszym zdaniem lepsze 10,5 czy 7,5 ? Gdy zbanowali mi konto (nie wiem za co i na ile ,bo nie napisali ) zaczołem grać na nowym koncie . Gdy zdobyłem upragninego hetzera to nagle ftw , wrzuca mnie do bitew na w których jest nie mało VII tierowych czołge . To jeszcze raz powtarzam ,piszcie co wy sądzicie o tym czołgu . A tak swoją drogą to ktoś mógłby napisać skąd mogę się dowiedzieć więcej o tym banie? Z góry dzięki.


Konto z banem (Lokus)
Konto bez bana(Mentus) nie mylić z
Menthus.

p11k
Napisany 23 Ma. 2012 - 21:40
#2

użytkownicy
Musisz napisać do supportu.

zyl
Napisany 25 Ma. 2012 - 01:44
#3

użytkownicy
fajny jest bo tak ładnie ginie na jeden hit z mojej 107 :)

Walter_NovotnyPL
Napisany 25 Ma. 2012 - 09:09
#4

użytkownicy
Hetzer ma dobrą 75 ale dlatego, że trafia do bitew VII tierowych można brać 10,5 i walić z odłamkowo-burzących

RL89
Napisany 26 Ma. 2012 - 10:09
#5

użytkownicy
Hetzer > StuG III

Wymaksowany hetzer, to potęga. I nie jest tak łatwo przebijalny jak StuG III, który mimo, iż jest wyższym tierem, to pada na dwa strzały od 3-cich tierów

Czarnowidz
Napisany 26 Ma. 2012 - 13:19
#6

użytkownicy
hetzer ma szanse na dingowanie, a stug jest maszynka do robienia kasy jako snajper

Pure Sense
Napisany 13 Kwie. 2012 - 11:36
#7

użytkownicy
Lubuję się w TeDekach i szczerze mówiąc Hetzerem grało mi się o wiele lepiej niż Stugiem III. Jak dobiłem do JagdPz IV liczyłem na poprawę ale dopóki nie wymaksowałem go + moduły itp to była masakra .

markopolo
Edytowany 02 Sty. 2014 - 18:34
#8

użytkownicy
http://up.programosy.pl/view/w_2.gif.html

Wujekhasz
Napisany 21 Sty. 2014 - 16:48
#9

użytkownicy
Ja Hetzerem grałem na 7,5 wydawał mi się skuteczniejszy w walce na większy dystans.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.