kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 406 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
VK 3601 (H)

kwiatek
Napisany 04 Sty. 2012 - 13:39
#1

użytkownicy
Witam
jakiś czas temu przeglądając salę chwały zobaczyłem, że topowi gracze zrobili wiele meczy Vk 3601H, teraz nie będę się rozpisywał wystarczy zobaczyć jakie zdobywali wyróżnienia.
Chciałbym prosić doświadczonych graczy o przekazanie wiedzy dotyczącej tego czołgu, jak sie gra itp. Ja osobiście jestem świeżo po kupnie, a stokowym czołgiem wbija się poooowoli exp :)
Może nawet Administrator tej jakże zacnej strony stworzy artykuł o VK 3601(H)
pozdro!

p11k
Napisany 04 Sty. 2012 - 16:50
#2

użytkownicy
Ale co chcesz takiego usłyszeć? Mnie się bardzo przyjemnie grało. Taki ciężki medium.

magik500
Napisany 04 Sty. 2012 - 23:17
#3

użytkownicy
Jeśli stać Cię na zakup działa 7.5 cm KwK 41 L/58 konisch z premiowymi pociskami, to nie ma lepszego czołgu w tym Tierze. Celność działa 0,27, przeładowanie 17,14 bez wentylacji. Nie ma lepszego snajpera, damage może nie najlepszy, ale już penetracja doskonała. Biorąc pod uwagę ilość pocisków na minutę trzeba mieć dużo kasy, ale warto.

Samsi
Edytowany 22 Luty 2012 - 16:49
#4

użytkownicy
Tak, i niech nie zniechęca ludzi prędkość i zwrotność, jak już się doczłapiemy do najlepszego silnika to vk3601h staje się bardzo taneczny ;]

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.