kliknij aby powiększyć
1280x720 : 440 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Pzkpfw 38 nA
Nowy algorytm losowania

antiochixv
Napisany 30 Gru. 2011 - 18:50
#1

użytkownicy
Napiszcie czy jak graliście tym czołgiem także wrzucał Was głównie do bitew z IX Tierem?! Toż to jakaś paranoja. Nie mówię o przeżyciu bitwy, ale nawet uszkodzić kogokolwiek nie sposób. Ciekaw jestem czy tak się stało po nowym patchu,czy wcześniej też tak było. Gram różnymi czołgami, ale ten wybitnie nie ma szczęścia.

Fylypo
Napisany 03 Sty. 2012 - 13:21
#2

użytkownicy
No, niestety 38 nA ma straszne losowania. Jedyne co mogę zrobić tym czołgiem to nie jechać w tym samym kierunku co inni lepsi skauci i próbować wykryć jak najwięcej przeciwników. Myślałem, że ten czołg będzie lepszą maszyną, lecz jako skaut jest słaby ze względu na kiepską zwrotność i długi czas rozpędzania. No i do tego niemożność zadania jakichkolwiek obrażeń.

antiochixv
Napisany 03 Sty. 2012 - 17:46
#3

użytkownicy
Dzięki, właśnie to chciałem wiedzieć. Czasem jak mi coś nie idzie, to myślę, że tylko ja tak mam, ale widzę że przynajmniej co do tego czołgu dwie opinie są zgodne.

Fylypo
Napisany 04 Sty. 2012 - 10:38
#4

użytkownicy
Mimo, że wcześniej nie lubiłem skautowania i spotowania celów i w sumie dalej nie lubię, to dzięki temu czołgowi idzie mi to coraz lepiej ;)

czolgista pl
Napisany 04 Maj 2012 - 12:09
#5

użytkownicy
To dziwne ja po patchu nie grałem ale przed owszem. Mnie losowało max. VII tier raz się zdarzyło VIII. Ale w większości do VI.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.