kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1463 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
VK 45.02 (P) Ausf.A

neron
Napisany 23 Wrze. 2013 - 23:24
#1

użytkownicy
Witam zastanawiam się nad zakupem kolejnego pancerniaka VK 45.02 A.Waszym zdaniem jest war kupienia jakie ma zalety,wady,interesują mnie również zarobki.

Franio
Edytowany 24 Wrze. 2013 - 11:11
#2

użytkownicy
Pancerz to on ma tylko na wieży i to też nie za wiele, bo IX-tki i ją przebijają. Ogólnie czołg jest kiepski, żeby nie powiedzieć, że to najgorszy ciężki 8 tieru. Działo ma też słabe jak na ten poziom. Jedyna jego zaleta to mobilność, można sobie czasem pojeździć za medami.
Zarobki ma jak każdy ósmy tier. Ciężko to uśrednić, czasem się wyjdzie na minus, czasem na plus. Mój rekord na nim to 60k kredytów na czysto (z premką).

PancerLake
Napisany 24 Wrze. 2013 - 17:20
#3

użytkownicy
Ale ogólnie da sie żyć ? Bo mam Tigera P i nie wiem czy brnąć do Mausa czy uciekać do KT

Dawid25
Napisany 24 Wrze. 2013 - 17:53
#4

użytkownicy
nie idź w mausa bo to szajs

Franio
Edytowany 24 Wrze. 2013 - 19:35
#5

użytkownicy
@PancerLake
Żyć się da, jak najbardziej, aczkolwiek nie jest to życie jakiego można spodziewać się chociażby w IS-3 czy Tiger II. Czołg jest słaby i potrafi umęczyć, ale oczywiście da się nim grać.

@Dawid25
Maus jest świetny. Jak się nie potrafi kątować kadłuba czy wieży to faktycznie, może umęczyć, ale jak się to ogarnie, to można nim pokonać wszystkie inne dychy w grze.
Maus jest całkiem szybki (kto grał T28 Prot, to to zrozumie). IX-tierowa VK w drzewku też jest niezła, tylko trzeba uważać, żeby przy side-scrapingu nie pokazywać za dużo boku, bo jest strasznie miękki ;)

dex1
Napisany 24 Wrze. 2013 - 21:02
#6

użytkownicy
Maus i E-100 są świetne, rób je oba :).

sylwester11PL
Napisany 26 Wrze. 2013 - 12:12
#7

redaktorzy
VK 4502P Ausf. A jest bardzo fajny. Gra się nim praktycznie jak czołgiem średnim z tym, że masz penetrację na poziomie 200. Dla mnie bardzo przyjemna VIII :)

Lotnik007
Napisany 27 Wrze. 2013 - 16:10
#8

użytkownicy
Vk to mój drugi ulubiony czołg zaraz po Is-3. Bardzo mobilny. Pancerz nie zachwyca ale odpowiednio skątowany jest w stanie odbić naprawdę wiele. Nieraz robiłem na nim Steel walle. Co do działa to nie jest odpowiednie na ten tier. Dmg ok ale penetracja zmusza nas do celowania w weakspoty. Nie radze wykonywać side-scrapa bo w bok większość wchodzi.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.