kliknij aby powiększyć
1024x756 : 644 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Löwe aka Lef
alu alu co sie tu wyczynia?

Lincz
Napisany 30 Kwie. 2013 - 00:19
#1

użytkownicy
Witam,
mam zamiar "kupić" owy model premium tanka "najbliższym czasie", jednakże nie jestem przekonany co do jego skuteczności w starciu z innymi przeciwnikami ;f. Chciałbym wiedzieć czy lepiej się gra is-6 czy lfem? Od razu mówię ze na 1 planie jest grywalność potem dopiero zarabianie. Jak na razie nie mogę podjąć decyzji ze względu na MM (lef 8-10 / is6 8-9), działo [goebbels ma ciekawe (nie wiem jak sie sprawdzi vs X) za to rusek kupa śmiechu ;f]-kwestia penetracji oraz plotkę ze kociak nieźle się hajcuje.


Jeżeli ta ostatnia plotka to prawda to chciałbym wiedzieć czy "lepiej" szkolić załogę na gaszenie czy gold gaśnica?


I z góry dziękuje za oferty czołgów innych nacji jak Niemcy/ZSRR.

Gryglus
Napisany 30 Kwie. 2013 - 11:00
#2

użytkownicy
Najlepszy T34, wyrąbiste działo, mocna wieża, ale słaby brzuszek. A jeśli koniecznie z tych dwóch wymienionych to Lowe, bo ma mocną wieżę i dobre działo. A co do ISa-6 to śmiech na sali, nie rozumiem po co ludzie to kupują, tym działem mało co przebijesz.

dex1
Napisany 30 Kwie. 2013 - 23:09
#3

użytkownicy
Poczekaj sobie do najbliższego betatestu, tam możesz sobie przetestować wszystkie czołgi premium. Nie warto słuchać opinii innych, każdemu będzie się grało inaczej różnymi czołgami. Jeden woli Lowe, drugi IS6, trzeci T34 ;).

BTW Gaszenie pożarów IMHO bezsensowny perk, wystarczy gaśnicę wozić :D.

Gryglus
Napisany 01 Maj 2013 - 14:26
#4

użytkownicy
@dex1
Jest tylko problem z tym, że nie starczy mu złota w teście na kupienie nawet dwóch premium tanków.
Dlatego lepiej teraz załóż jeszcze dwa konta, zapisz sobie hasła itp., a jak zacznie się test na każdym koncie kupisz inny czołg.

Menthus
Edytowany 01 Maj 2013 - 22:13
#5

użytkownicy
A później będzie czekał 10h na wypróbowanie obu tanków...

Pure Sense
Edytowany 02 Maj 2013 - 15:29
#6

użytkownicy
Posiadam t34 i Lowe .

Po krótce:

Lowe :
(+)
- super snajper
- akceptowalna alfa
- dobra penetracja daje Ci możłiwość walki z X tierami .
- przyzwoity ROF
- w sytuacjach awaryjnych idealny do taranowania nawet X tierów
- świetnie zarabia
- nadaje się do sidescrapa - ma szerokie gąski i to one absorbują pociski wroga

(-)
- wooooolny... a jak padnie kierowca i silnik to w sumie bardziej stoi niż jedzie
- pancerz (poza wieżą - ta jest bardzo dobra )
- lubi płonąć , często silnik pada
- MM z X tierami

Sugerowane wyposażenie :

- dosył
- wenta
- stabilizator

T34:

(+)

- działo , działo i jeszcze raz działo . Bardzo dobry dmg i bardzo dobra penetracja spokojnie dasz radę z X tierami
- wieża idealna do gry hull down
- dobrze zarabia

(-)
- poza wieżą to jest praktycznie papier
- czołg i wieża bardzo wolno się obraca
- czas celowania... lata świetlne
- celność na poziomie 0,35 jest fajna ale w praktyce przekonasz się , że nie jest tak kolorowo
- słaby ROF
- MM z X tierami

Sugerowane wyposażenie :

- dosył
- wenta
- stabilizator

markopolo
Napisany 26 Sie. 2013 - 01:04
#7

użytkownicy
Nie siedzę za często na tym forum i pewne określenia to dla mnie tabu.Co oznacza akceptowalna alfa, przyzwoity ROF.

Na Löwe stoczyłem 1222 bitwy, jest dobry wart swojej ceny.Napisałeś że często silnik płonie,to zależy od gracza jak pozwala sobie dupę pestkami łoić to mu się pali, mnie jak do tej pory palił się z +- 20/25 razy ale to nie jest aż tak duży problem.To że jest wolny masz rację ale nie najwolniejszy,przykładowo w stosunku do Tortoise, T90 wypada całkiem nieźle.Jak się jest skuteczny w czasie walki to spokojnie grubo ponad 100 tysięcy kredytów idzie zarobić.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.