kliknij aby powiększyć
1600x900 : 184 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
TIGER P - status elitarny - problem

sowenski
Napisany 22 Luty 2013 - 21:24
#1

użytkownicy
Witam,


mam problem aby mój Tiger P osiagnął status elitarnego. Miałem czołg VK3001P (status elitarny) po czym kupiłem Tigera P w którym przebadałem wszystkie moduły. Następnie przebadałem VK4502A co powinno skutkować nadaniem Tigerowi P statusu elitarnego. niestety tak się nie stało.
Gdzie tkwi problem?? Proszę o pomoc.

pozdrawiam

Walter_NovotnyPL
Edytowany 22 Luty 2013 - 22:42
#2

użytkownicy
Czy Tygrys H jest odkryty?

Assire
Napisany 22 Luty 2013 - 22:56
#3

użytkownicy
A Ferdek? Jego też trzeba zbadać.

sowenski
Edytowany 22 Luty 2013 - 22:59
#4

użytkownicy
jeżeli pytasz o VK3601H to tak (przebadany). nie odkryty jest zwykły TIGER

Assire, to Ferdinand też musi byc odkryty??

Assire
Napisany 22 Luty 2013 - 23:18
#5

użytkownicy
Tak. Wszystkie moduły i wszystkie dostępne pojazdy muszą być zbadane żeby czołg był elitarny.

Walter_NovotnyPL
Napisany 23 Luty 2013 - 09:20
#6

użytkownicy
Panie! To jeszcze dużo odkrywania przed tobą.

Monttgomery
Edytowany 23 Luty 2013 - 11:58
#7

użytkownicy
ale się opłaca
VK4502A dobry czołg ale dopiero jak się go wymaksuje bo tak to straszna męczarnia, Tigera zwykłego też mam i też jest dobry ale się założy działo 8,8 cm KwK 43 L/71, a Ferdek też dobry i się opłaca zwłaszcza jak lubisz grać TygrysemP

Walter_NovotnyPL
Napisany 23 Luty 2013 - 12:06
#8

użytkownicy
VK4502A jeszcze nie kupiłem ale mogę powiedzieć, że Tygrys H jak i Ferdinand są jednymi z moich ulubionych pojazdów.

sowenski
Napisany 23 Luty 2013 - 13:03
#9

użytkownicy
ale wracając do mojego pytania: rozumiem że jak odkryję Ferdinanda to Tiger P będzie elitarny??

Scytian
Napisany 23 Luty 2013 - 14:46
#10

użytkownicy
Tygrysa też musisz!
Musisz wynaleźć wszystko na czołgu aby ten stał się elitarny!

Palce
Napisany 24 Luty 2013 - 01:31
#11

użytkownicy
Może przykukałeś u kogoś że ma elitarnego tygrysaP a ferdek ciągle widniał jako pojazd do odkryca. Ja mam taką sytuację, tygrysaP zrobiłem elitarnego już dawno temu kiedy jeszcze ferdka nie trzeba było nim odkrywać i sprzedałem a w między czasie wprowadzili patch z zamieszaniem w niemieckim drzewku i wprowadzeniem jagedpantery2. Teraz mam w badaniach tygrysaP elitarnego z ferdkiem do odkrycia.

sowenski
Napisany 05 Ma. 2013 - 20:05
#12

użytkownicy
Witam,

zrobiłem tak jak radziliście tzn, odkryłem Ferdka oraz Tigera i mój pojazd ma status elitarny. Dziękuję wszystkim za pomoc!
pozdrawiam

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.