kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 300 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Jaki czołg polecacie ?
W sprawie zarabiania kasy.

KubaRozruba
Napisany 25 Sty. 2013 - 12:33
#1

użytkownicy
Witam :) ponownie forumowiczów z mojego poprzedniego posta dowiedziałem się że po prostu im większy tier tym mniej kasy się zarobi.http://world-of-tanks.eu/forum/17/1/-1601--pzkpfw-vi-tiger-tygrys/

Dlatego w tym poście chcę się was spytać jaki jest najlepszy czołg do zarabiania którym się miło gra i przyzwoicie zarobi.(Nie za złoto :)

Czekam na odpowiedzi:)

Franio
Napisany 25 Sty. 2013 - 13:11
#2

użytkownicy
Już było sporo takich tematów. Ja z własnego doświadczenia moge polecić: Kv-1, Stug III i PzIV. Słyszałem też dużo dobrych opinii o T-34, T1 HT i Churchill I.
Jak dla mnie i tak najprzyjemniejszym nie-premium zarabiaczem jest Kv-2 ze 152mm haubicą. Kokosów się nim nie zarobi, ale ściągnięcie Kv-1s czy M6 na jeden strzał potrafi dać dużą frajdę :)

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.