kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 551 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
PzKpFw VI Tiger (Tygrys)
Zarabianie.

KubaRozruba
Napisany 25 Sty. 2013 - 09:24
#1

użytkownicy
Witam witam forumowiczów :).Jak w opisie tematu chodzi o zarabianie bardzo znanym w większości Tygrysa.Głównie chodzi o to może nie jestem najlepszym graczem Wota ale chodzi mi o to że po prostu co 2 lub 3 bitwę wychodzę Tigerem na - : Minusie z kasą i za bardzo nie idzie tym czołgiem zarabiać.Może podacie mi jakieś wskazówki w sprawie tego czołgu ? jakieś podpowiedzi itd? Z tego co wiem ten czołg w Wocie raczej należy do kamperów z powodu słabego pancerza.

Według mnie Tygrys w World of tanks jest bardzo zmieniony za tamtych czasów to była bestia rozwalająca wszystko co przed nią stanie a teraz ? Jest wyrzucany na E-75.Pancerz słaby w porównaniu do takich czołgów leci na 2 strzały lub 3 .
No przynajmniej armata jest dosyć dobra i ma dobrą penetracje.

To moje zdanie na ten temat więc proszę o odpowiedzi :)

Anduu
Napisany 25 Sty. 2013 - 11:00
#2

użytkownicy
Z 7 tieru HT Tygrys jest najlepiej zarabiającym czołgiem (ze względu na tanią amunicje), ze względu na celne i przebijające działo świetnie sie nim gra z 2 lini

Franio
Edytowany 25 Sty. 2013 - 11:32
#3

użytkownicy
Generalnie 7 tiery nie służą do zarabiania tylko do czerpania przyjemności z gry ;p Do wychodzenia na minus trzeba się niestety przyzwyczaić, bo jak przejdziesz na 8 tier to straty po każdej bitwie będą jak mawia Kaczyński "oczywistą oczywistością" :D
Najlepiej zainwestować w jakiś 5 tierowy czołg do utrzymywania wyższych tierów.
Co do Tygrysa... polecam się go pozbyć jak najszybciej ;p

Scytian
Napisany 25 Sty. 2013 - 11:59
#4

użytkownicy
na tierze 7 ciężko stracić, KW-3 można nawet sporo zarobić(zdarza się po 30k na +) ale tak średnio to tygrysem jeszcze stockowym wychodzę 5-10k na +.

Franio
Edytowany 25 Sty. 2013 - 12:19
#5

użytkownicy
Tygrysem można zarobić, ale na pewno nie tyle, co tankami V tieru, więc używanie Tygrysa czy innych 7 tierów w celach zarobkowych mija się jak dla mnie z celem. To że się wyjdzie sporadycznie to 5 czy 10k na plus to tylko miły dodatek do expienia ;p

OlejhunterPL
Napisany 26 Sty. 2013 - 17:03
#6

użytkownicy
Porady do Tygrysa są proste, kupuj lornetkę polową i wal z drugiej linii. O ile nie jesteś top to nie zwracasz zbytnio nim uwagi arty więc spokojnie można snajpić, zwłaszcza że 88 jest do tego świetna. Nie wchodź w żadne pojedynki sam na sam nawet z VII tierem a co dopiero wyższymi bo pancerz tigera w grze nijak ma się do rzeczywistości. Wielokrotnie się o tym przekonałem...

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.