kliknij aby powiększyć
1920x1200 : 926 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Tiger czy Tiger P
i co dalej ?

PancerLake
Napisany 06 Sty. 2013 - 15:28
#1

użytkownicy
Mam Tygrysa Porsche i nie wiem czy isc przez VK'i do Mausaa czy przez Tygrysa H ,Tygrysa II i E-75 do E-100 .Mam zamiar zbadac dluga 88 i.....no wlasnie nie wiem. Moze sie ktos wypowiedziec o nastepnych pojazdach?

Walter_NovotnyPL
Napisany 06 Sty. 2013 - 17:08
#2

użytkownicy
Najlepiej jest idąc do Mausa zrobić pierw Tygrysa II. Nim na 8 poziomie wbijesz działa do VK4802p i dzięki temu nie będziesz jeździł stockami.

Tapta
Napisany 07 Sty. 2013 - 14:50
#3

użytkownicy
Poznałem te dwie ścieżki. Najpierw szedłem przez TigerP. Zderzenie z nim było bolesne - długo wychodziłem ze sporą stratą z prawie każdej bitwy. Musiałem zmienić nawyki, nauczyć się siedzieć na tyłach i bawić się w snajpera. Możliwe, że dzięki temu kilka miesięcy później było mi łatwiej walczyć TigerH.
Biorąc pod uwagę kolejne czołgi tych gałęzi drzewka, mogę jednak zdecydowanie powiedzieć, że E-75 da ci więcej radości, niż jego odpowiednik VK4502P (mobilność!), a E-100 prawdopodobnie będzie milej widziany na CW, niż Maus (chociaż to może zależeć od mapy). Swoistym rodzynkiem w drzewku P jest VK4502A, który po wymaxowaniu jest baaardzo przyjemnym czołgiem. Ale przecież nie planujesz zatrzymać się na VIII tierze, prawda?

Walter_NovotnyPL
Napisany 07 Sty. 2013 - 15:27
#4

użytkownicy
Gdzie VK4502a ma słabsze działo i ogólnie nie ma żadnej zalety nad tygrysem II. E-100 jest do grania ale Maus to prestiż. Jak komuś powiesz: "Mam Mausa"

seboran
Napisany 07 Sty. 2013 - 15:36
#5

użytkownicy
To prawda,Maus jest legendarny.Ale Vk4502A jest bardzo dobra,jeżeli dobrze się nią gra.Tak na prawdę bardziej meda niż ht przypomina.mimo małej prędkości maksymalnej jego napęd robi wrażenie tj bardzo szybko przyśpiesza.Działo jest normalne jak na ten tier.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.