kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 243 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
1
Löwe
Proszę o opinie i co trzeba zamontować .

marko
Edytowany 24 Gru. 2012 - 16:27
#1

użytkownicy
Tak jak w temacie zalety, wady, jakie dodatkowe wyposażenie zamontować.

Scytian
Napisany 24 Gru. 2012 - 14:51
#2

użytkownicy
Zmień nazwe tematu na Löwe albo jak się nie da takich znaków to chociaż na Lowe, Lówe wygląda naprawdę śmiesznie.
A odnośnie czołgu to ja bym zamontował rammer+wentylacja, 3 nie wiem może przyspieszenie celowania albo zwiększenie zasięgu widzenia, według mnie to podstawa dla dobrego campera.

marko
Edytowany 24 Gru. 2012 - 16:53
#3

użytkownicy
Co to jest ten rammer ?.

Scytian
Napisany 25 Gru. 2012 - 08:59
#4

użytkownicy
Mechanizm dosyłający

Kasqit
Napisany 25 Gru. 2012 - 17:57
#5

użytkownicy
Dosyłka, wentylka i do tego optyka (osłonięta jak aktywnie grasz, lorneta jak lubisz sjanpić). Osobiście gram na 2gim ustawieniu. Jak dołożysz sobie BiA będziesz ładował 9.91sek. Przy zastrzyku adrenaliny czas spadnie do 9.

Co do zalet i wad.
+zaje-celne działo. na 300-500m można celować do weak spotów
+dobra penetracja
+okrąglutka wieża, można grać jak amerykanem, ale nie ma takiej depresji działa.

-wielkość
-mam wrażenie że to ulubiony cel dla art. ruskie 6tego na strzał potrafią zdjąć tego niemilucha
-lubi się zapalać po strzale w przód
-prędkość

marko
Napisany 04 Sty. 2013 - 12:47
#6

użytkownicy
Zastanawia mnie ten skrót ( BiA ),nie jestem stałym bywalcem tego forum i nie jest mi znany żargon jaki używacie.

Berni90PL
Napisany 04 Sty. 2013 - 13:36
#7

użytkownicy
Brothers in Arms czyli braterska drużyna. Atut którzy działa dopiero po tym jak wszyscy czołgiści go mają.

OlejhunterPL
Napisany 24 Sty. 2013 - 12:39
#8

użytkownicy
Ja osobiście dałem załodze na pierwszym miejscu cammo. Czołg jest duży, przez co świeci się z daleka, zwłaszcza dla arty. Na początku gry tym czołgiem miałem z tym duże problemy. Było ciężko po przesiadce z ISa-3. Po tym jak załoga przekroczyła 90% cammo naprawdę odczuwam że arta dała mi więcej spokoju. Poza tym dzięki temu można sobie bezkarnie snajpić bo Löwe ma daleki zasięg widzenia. Po zamontowaniu lornetki polowej osiąga maksymalny zasięg widzenia, dzięki temu często pierwszy dostrzegasz przeciwników. Ale do tego trzeba stanąć i tu cammo ratuje Ci tyłek przed czekającą na to artą.
Zastanawiam się teraz czy dawać mu BiA czy gaszenie pożaru dla załogi. Niestety lubi się fajczyć, dwa razy mi się zdarzyło że brakowało drugiej gaśnicy.
Kuszący jest fakt że po zamontowani osłoniętej optyki (zmiana z lornetki polowej), a do tego przyuczeniu dowódcy w zwiadzie, radiooperatora w rozeznaniu w sytuacji a całej załogi w BiA Löwe osiąga imponujący zasięg widzenia na 480m nawet w ruchu. Nowy wymiar snajpienia :)

marko
Edytowany 23 Luty 2013 - 18:30
#9

użytkownicy
Mam problem doszedłem do 95% szkolenia towarzysze broni gram otrzymuje sporo doświadczenia za bitwy a 95 % dalej stoi ani rusz, podobnie jest z T34.

Walter_NovotnyPL
Napisany 23 Luty 2013 - 18:51
#10

użytkownicy
Każdy kolejny procent wyszkolenia potrzebuje więcej doświadczenia.
http://forum.worldoftanks.eu/i...iejetnosci-i-perki-w-liczbach/

marko
Napisany 23 Luty 2013 - 19:08
#11

użytkownicy
Ale żeby tyle bitew to trwało to przesad do 95% doszedłem dość szybko a teraz po każdej bitwie sprawdzam i nic ?.

1

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.